• |

Карпенко Світлана

Вітаю. Я Карпенко Світлана, живу в місті Ірпінь, з 2020 року розвиваю свою справу в New Life.

Моя улюблена родина чоловік Віталій та синочок Лев.

Виросла у звичайній родині в Хмельницькому. Після 11 класу вступила до Києва на Організацію перевезень та управління залізничним транспортом. Ще в університеті проявила себе активно та цілеспрямовано. Працювала в студактиві, перемогла в конкурсі «Міс університету», була волонтером Червоного Хреста, а у 2011 році пішла підробляти у продуктовий супермаркет і там залишилася на довгий час. Стрімке кар'єрне зростання мене засмоктало. А якщо чесно, то за ці роки я багато чому навчилася і змогла досягти своїх маленьких вершин. За 10 років на керівній посаді я повністю зрозуміла, що таке команда, її цінність і значущість для досягнення результату. Стала для багатьох лідером та наставником.

Ще в університеті познайомилась зі своєю другою половинкою, і по цей час ми підтримуємо один одного і кохаємо. А у 2020 році у нас народився найпрекрасніший синочок.

У декреті я вирішила знайти додатковий заробіток, саме тоді мій батько запросив мене на презентацію. Безмежно вдячна йому за надану можливість. Пропозиція від Чемес Валентини Володимирівни прозвучала в самий потрібний для мене час. Далі стрімко пішла наша робота з теплими контактами, перші споживачі та їх результати, перші керівники. Зі статусу Консультант Директор я розпочинаю самостійно читати презентації та роботу з холодними контактами. Більшість моєї команди – це люди, результату нашої роботи онлайн!

За час роботи тут я отримала сертифікат від Національного бізнес-рейтингу в Україні "Спеціаліст року 2021" у сфері мережевого маркетингу та відкрила свій Інформаційний Центр 882 в Ірпені.

Важкі часи для нашої країни, витягли з мене ще більше впертості, впевненості та цілеспрямованості. А прикладені зусилля дали плоди, новий статус - Діамантовий Директор.

Я пишаюся своєю командою, ВИ - моя гордість та опора!!! Дружу з кожним, підтримую 24/7. Нове Життя подарувало мені сотні знайомств та багато друзів. Це зовсім інший світ, який абсолютно не схожий з наймом.

Безмежно люблю своїх наставників та пишаюся ними Подвійні Діамантові Директори Чемес Валентина Володимирівна та Чемес Оксана!!! Дякую ВАМ, за все!!!

Щиросердечно дякую батькам за життя!

Бажаю кожному з вас побудувати команду вашої мрії, отримувати гарну винагороду від New Life ТА ЗДІЙСНИТИ ВСІ ВАШІ БАЖАННЯ

СЛАВА УКРАЇНІ

*Todas las historias de éxito son revisiones individuales de nuestros socios. El éxito de su negocio con New Life depende de usted.

Hacerse un partner

Regístrate ahora
Registración