• |

Д'якова Анжеліка

Я народилась і проживаю у місті Житомирі. За фахом - вчитель початкових класів.

Після навчання вийшла заміж за військового і поїхала з України. Але через рік повернулися додому. Чоловік залишив службу.

Стала мамою трьох синів. За часи декрету я перевчилася на бухгалтера. Чоловік відкрив власну справу і я вела бухоблік. Але потім фінансова криза. Бізнес накрився. Чоловік пішов працювати на підприємство, а я шукала будь-який підробіток. Життя багатодітної родини було непросте, а виплати мізерними.

 З часом, я опинилась на базарі і працювала продавцем.

Саме там і відбулася доленосна зустріч з моєю однокурсницею Михальчук Євгенією, з якою ми сиділи чотири роки за однією партою у педучилищі. Ми нe бачились 18 років! Вона і познайомила мене з компанією Нове Життя. В Житомирі відкривалось представництво компанії і вона вже за два роки стала Діамантовим Директором.

Я підписала контракт і вже за вісім місяців мала статус Консультант Директора.

Статус прийшов, а усвідомлення ще ні. Я не була готова вести за собою команду, яку побудував спонсор. Це була моя перша мережева компанія. Не розгледівши  перспективи цього бізнесу я відійшла від справ, ставши лише споживачем. Команда з часом була втрачена.

Десь через два роки Нове Життя знову стукає до мене. Спонсор пропонує стати адміністратором в її центрі в нашому місті. Я погодилась і з цього моменту почався другий етап в проекті NEW LIFE. Я занурилась в роботу, почала навчатись, вивчати продукцію. Так розпочалась   свідома робота - побудова власної команди з нуля (вже без допомоги спонсора).

Через деякий час я вже мала свій власний Інформаційний Центр, команду, яка підтверджувала мій попередній статус - Консультант Директора з т.о. 40 тис.балів.

Стрімкий ріст розпочався під час карантину, коли наш бізнес наші Лідери Моргун Володимир і Анна перевели в інтернет. Я підкорила наступну вершину Маркетинг Плану - Керуючий Директор, завдяки навчанню онлайн і трансформації свого мислення.

І рівно через рік, у 2023 році, у січні місяці я отримала  наступний статус Діамантового Директора.

Саме в тяжкі часи, стаючи сильнішими, ми робимо неймовірні речі і досягаємо успіху.

 Подякувати хочу :

  • засновникам за вчасні зміни в Маркетинг  Плані;

  • нашим Лідерам Коронованим Майстрам - сімейній парі Моргун за постійне навчання та мотивацію,

  • своїй команді, яка повірила і пішла за мною.

  • і спонсору, Потрійному Діамантовому Директору Михальчук Євгенії Григорівні. Величезне дякую їй за моє нове, щасливе життя, де я маю улюблену справу, команду друзів-однодумців, з якими несемо людям можливості бути здоровими і заможними у нашому вітчизняному проєкті NEW  LIFE.

 Нове Життя - це моє життя, а може стати і вашим!!! Приймай рішення і дій!

*Todas las historias de éxito son revisiones individuales de nuestros socios. El éxito de su negocio con New Life depende de usted.

Hacerse un partner

Regístrate ahora
Registración