• |

Кривокінь Ніна

Мріяла, коли вийду на пенсію – займусь собою, приділятиму увагу здоров’ю, подорожуватиму, займатимусь спортом, внуками, улюбленими справами, на що завжди не вистачало часу до цього. А прийшов пенсійний вік, не могла уявити, як я буду без роботи, швидше всього - без широкого спілкування. Зайнялась профiлактикою свого здоров’я. В пошуках якісних вітамінів допомогла подруга, яка на той час користувалась послугами п’яти компаній. Почала з української продукції, потім перейшла на американську, якісна, але дуже дорога. Допрацювалась до того, що моєї пенсіі вистачало тільки на обов’язкову закупку продукції і на заходи, які влаштовувала компанія. Довелось шукати підробіток, щоб заробити на прожиття. Пішла працювати домогосподаркою до багатих людей по рекомендації, просто так туди не попадеш. І так продовжувалось майже три роки, тішилась надією, що в мене все вийде. Ентузіазм згасав, самооцінка нуль. Далі відчай.

І тут дзвінок – телефонувала дружина колишнього мого колеги по державнiй службi Галина Іванівна Марущак – запропонувала зустрітись. Осіннього дощового вечора, 26 жовтня 2014 року, після роботи зайшла за назначеною адресою. В офісі зустріла мене привітна жінка з щирою посмішкою, а на полицях – розмаїття продукції – очі розбіглися. Зустріч була інформаційно-насиченою: коротенька історія компанії, а з якою любов’ю розповідала про засновників компанії Базарних Миколу Борисовича і Любов Романівну, а далі про натуральну ексклюзивну продукцію, доступну по ціні, і тут же давала її випробувати і відчути ефект. Перше, що прийшло в голову, що тут є все, що необхідне кожній людині кожного дня. Моє кредо в житті – допомагати людям. І я зрозуміла, що зможу займатись тим, що мені цікаво, що зможу приносити користь людям. Я відчула серцем, що Галина Іванівна слів на вітер не кидає і з нею можна йти і в вогонь, і в воду, і вершити гори, яка дійсно зможе мені допомогти повірити в себе, в свої сили, що я це зможу. У мене з’явилось шалене бажання працювати в компанії і досягти успіху. Далі з її вуст прозвучали ті безмежні можливості, які дає компанія для кожного, і не важливо скільки тобі років, яка твоя професія і освіта. Ніч не спала – писала список. Не могла дочекатись ранку, щоб вже запросити перших знайомих на зустріч з Галиною Іванівною. І так закрутилось нове життя – зранку на роботу, а після втомлена, але окрилена, спішила не додому, а в офіс до спонсора зі своїми майбутніми партнерами. І так день у день. До кінця місяця, за чотири дні, стала Членом Клубу з фіксованою знижкою і в 1-ому поколінні з'явилося 4ЧК .

Не думаючи за статуси (тоді й маркетинг-план ще детально не знала), за доходи, запрошувала по 5-7-10 осіб щоденно, просто хотілось, щоб більше людей дізналося за цю продукцію і про можливості, які є в компанії. Дехто хотів покращити здоров’я, дехто з цікавості, дехто з недовірою ставився до названих заробітків. Мені подобався сам процес, спостерігала, як світилися очі у людей, коли вони слухали презентацію, пробували продукцію, а потім майже кожний підписував договір, купував товар і виходив вдячний, і щасливий.

Працювали з Галиною Іванівною продуктивно в районних центрах Черкащини, з'явилися партнери в Чигирині, Золотоноші, Умані, Камя’нці, Чорнобаї, Драбові, Лисянці. Паралельно розвивались структури в Кривому Розі, Миколаєві, Києві. Одне задоволення було працювати з людьми, які хотіли змінити щось у своєму житті. Постійно спілкувалася зі своїм спонсором у телефонному режимі. Систематично відвідувала школи у офісі, а потім по скайпу ділилась ними зі своїми партнерами, які жили у інших містах. З нетерпінням чекала святкових презентацій. Вперше зі своєю командою побували на знаменній подіі в Києві – святкуванні 10-ї річниці компаніі «Нове Життя». Життя моєї сім’ї змінювалось на краще, мій дохід зростав і настав час зробити собі подарунок – звільнитися з роботи і присвятити себе одній справі. Відтоді відкрилось для мене повноцінне нове життя. Моя команда активно розвивалась, товарообіг зростав, кожний місяць новий статус і за п’ять місяців наполегливої праці разом з командою та завдяки великій підтримці спонсора, у березні 2015 року, досягла рівня Діамантового Директора.

Щастю не було меж, коли на черговій святковій презентації в Черкасах, у квітні, перед широкою аудиторією однодумців, вперше в моєму житті, розповідала свою історію успіху, вперше в моєму житті отримала море букетів троянд і дорогі подарунки від спонсора за три статуси поспіль – ледве помістилось все в таксі. А далі, в середині квітня 2015 року, мій перший бізнес-форум у Дніпропетровську, де Володимир Григорович Моргун вручив дорогу для мене нагороду - золотий значок із діамантом. Влітку 2015 року – мої перші Діамантові канікули в Трускавці в висококласному готелі 5* «RIXSOS-Прикарпаття» разом зі спонсором і великою сім’єю однодумців, успішних лідерів, ні з чим незрівняне враження, ти по-справжньому відчув себе Людиною і зрозумів, що все в цьому світі для тебе. Велика вдячнiсть Володимиру та Аннi Моргун за нагороду на осiнньому бiзнес-форумiв номінаціі «Краща десятка» – Бронзовий орел – принтер, який став у пригоді при відкритті власного Інформаційно-оздоровчого Центру. За три роки з «Новим Життям» я маю те, чого не отримала за 43 роки, відпрацьовані на державу. Після 60 прожитих років з'явилося в моєму житті ВПЕРШЕ:

 1. Історія Успіху мого життя з великої сцени перед великою масою успішних людей, лідерів з різних куточків України і вітання від Майстрів Мережевого Маркетингу.
 2. Отримана висока нагорода від засновників компанії – золотий значок з діамантом.
 3. Червона доріжка, по якій проходиш на святкування річниці уже твоєї МГО КС «Нове Життя», яке відбувається в кращих залах столиці – FREEDOM.
 4. Ти - у вечірній сукні та на підборах.
 5. У тебе - гель-лак на нігтях.
 6. Тобі присвячують свою концертну програму найкращі співаки Украіни: 2016 рік – Наталія Могилевська; 2017 – Тіна Кароль; 2018 – Олег Винник.
 7. Купаюсь цілий рік в Дніпрі, третю зиму поспіль.
 8. Рік відвідую школу бальних танців (8 Березня 2017року зробила собі подарунок) - здійснилась моя мрія.
 9. Проходила і проводила «Мотузковий тренінг» у липні 2017 року.
 10. Можу дозволити собі дорогі та яскраві відпочинки на Діамантових Канікулах, які організовують для нас, лідерів компаніі, наші вищестоящі спонсори Короновані Майстри сім’я Моргун Володимира і Ані в 5-зіркових готелях Карпат, Туреччини…
 11. Купалася в термальних водах Закарпаття (Косино, Берегово) у лютому 2018 року.

І все це завдяки Міжнародній Громадській Організаціі Клубної Системи «Нове Життя». Вдячна засновникам компаніі Базарним Миколі Борисовичу і Любов Романівні за таку надійну компанію, в якій збуваються мрії, за ідею жити в своїй країні, пишатися своєю вітчизняною продукцією. Я щаслива і пишаюсь тим, що являюсь партнером самої сильної структури, такої чудової і могутньої, української компанії, професіоналів мережевого маркетингу Коронованих Майстрів Моргун Володимира Григоровича і Анни Геннадіівни, Коронованих Діамантових Директорів Мошак Зоряни Миколаївни і Мирослава Iвановича, Саленко Наталії Миколаївни і Володимира Олександровича, моїх молодих наставників Марущак Олени Валентинiвни та Ващенка Остапа Григоровича. Також хочу подякувати своїй команді, яка допомагає мені досягати поставлених цілей і якою я дуже пишаюсь.

У Всесвіті є все у достатній кількості для кожної людини. Тільки повір у свої сили. Ти достойний самого найкращого в житті. Всім, хто хоче отримати насолоду від життя, хто хоче зберегти своє здоров’я, продовжити свою молодість, хто хоче бути красивим, покращити фінансове положення, знайти нових друзів – однодумців, спілкуватися з успішними людьми, навчатись у них, подорожувати, достойно відпочивати – для Вас широко відкриті двері в нашу компанію «Нове Життя».

«НОВЕ ЖИТТЯ» - це наше життя, а може бути і ваше. ЛЮБОВІ, ЗДОРОВ’Я, ЩАСТЯ і ДОБРА!!!

*Todas las historias de éxito son revisiones individuales de nuestros socios. El éxito de su negocio con New Life depende de usted.

Hacerse un partner

Regístrate ahora
Registración