• |

НАТУРАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ ТМ NEW LIFE ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ТА ЗМІЦНЕННЯ ЗДОРОВ'Я

НАТУРАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ ТМ NEW LIFE ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ТА ЗМІЦНЕННЯ ЗДОРОВ'Я або ЯК ПРАВИЛЬНО ПРЕДСТАВИТИ СПОЖИВАЧАМ БАДи ТМ NEW LIFE

Для чого додаткове харчування БАДами скажете ви, якщо ми раціонально і правильно харчуємося?

Причина перша – тривале зберігання.

Вітаміни – речовини нестійкі. Тривале зберігання на складах, багаторазові заморозки, хімічна та термічна обробка – це знижує харчову цінність продуктів харчування. Тому навіть фінансово благополучні сім'ї не завжди мають можливість заповнювати дефіцит вітамінів та мікроелементів за допомогою їжі.

Причина друга - виснаження ґрунтів

Нові технології обробки землі та безжальна експлуатація родючих ґрунтів призводить до їх виснаження. В результаті врожай, вирощений у такій землі, виходить бідним за мінеральним складом.

Причина третя – радіонуклідне забруднення ґрунту та підземних вод стронцієм-90, цезієм-137, йодом-131, америцієм.

В організм вони потрапляють із ягодами, грибами, овочами, молоком, річковою рибою, м'ясом диких тварин. Накопичуючись в організмі, стронцій, схожий на кальцій, - у кістках (майже не виводиться); цезій, схожий на калій, — у м'язах (виводиться він через сечостатеву систему через кілька місяців), радіоактивний йод — у щитовидній залозі, вони погіршують роботу цих органів. Але це єдина небезпека. Радіоактивний розпад їх ушкоджує структури клітини, і найнебезпечніше — ДНК. Така клітина може дати початок злоякісній пухлині. Від радіоушкоджень стронцієм виникають пухлини кісткового мозку, цезієм - сечостатевої системи, нирок; йодом-131 – щитовидної залози. Але природа мудра: захоплення радіоактивних елементів відбувається лише в тому випадку, якщо організму бракує кальцію, калію, йоду з їжі. Висновок напрошується сам.

Ось чому в усьому цивілізованому світі люди розуміють важливість застосування додаткових вітамінно-мінеральних комплексів. Багато лікарських трав, а також сухофрукти містять у своєму складі вітаміни та мінерали, проте під час висушування більшість їх втрачає левову частку активних речовин (близько 80%). Те, що залишається, нездатне покрити вітамінно-мінеральний дефіцит.

Полівітамінні комплекси, які можна купити в будь-якій аптеці, на жаль, не мають нічого спільного із природними вітамінами. До того ж, засвоєння вітамінів потребує певного балансу речовин. Так, наприклад, вітамін А не засвоюється без вітаміну Е. Залізо – без вітаміну С. Для засвоєння кальцію необхідний вітамін D, калій та магній. Якщо їх немає, цей мінерал або проходить транзитом, або починає накопичуватися в організмі, викликаючи захворювання нирок. Та ще не факт, що робота вашого травного тракту забезпечить правильне їх засвоювання.

Що таке БАДи ТМ NEW LIFE?

Біологічно активні добавки ТМ НОВЕ ЖИТТЯ - це збалансоване поєднання вітамінів, мінералів, амінокислот, поліненасичених жирних кислот та інших корисних речовин з екстрактами лікувальних трав у рідкій формі, таблетках та капсулах. З одного боку, їх виготовляють із природних компонентів рослинного, тваринного та мінерального походження, що вже сприяє засвоєнню (натуральне засвоюється краще).Паралельно за допомогою лікарських трав нормалізується робота ШКТ по засвоєнню їжі, оптимізується кровообіг, здійснюється живлення клітин. А з іншого боку - для виробництва добавок використовують сучасні технології (рослинна сировина обробляється за низьких температур, застосовується вакуумне сушіння, дрібнодисперсне подрібнення),завдяки чому в біодобавках вдається зберегти максимум корисних речовин, посилюється їх засвоєння організмом, швидко настає ефект, який зберігається тривалий час після закінчення прийому БАД.

Для того, щоб рослини принесли максимальну користь вашому організму, їх необхідно навчитися приймати за системою і ставитись як до необхідної їжі або доповнення до їжі для збереження або відновлення здоров'я. А не як до ліків: приймав,отримав покращення та кинув. Це їжа для організму! Ми маємо постійно живити свій організм!

Чому саме продукція ТМ NEW LIFE?

Рідкісна мережева компанія може похвалитися наявністю свого виробництва БАД. Та ще й якого! Нового та сучасного! Відповідно до вимог ДСТУ ISO 22000:2007 (ISO 22000:2005, IDT), розташованого у м. Дніпро.

Керують процесом виготовлення продукції досвідчені технологи. Продукція має сертифікати якості - санітарно-гігієнічні висновки, які видаються Інститутом гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва Національної Академії медичних наук України після ретельної перевірки кожного харчового продукту на безпеку для здоров'я людини всіх складових компонентів, відсутність хімічного, бактеріологічного, радіоактивного забруднення та шкідливих домішок, правильність зазначення термінів зберігання та умов реалізації.

Сертифікати якості свідчать про відповідність продукції державним стандартам (ДСТУ) або технічним умовам (ТУ). Кожній групі товарів надано спеціальний код ДКПП (державний класифікатор харчового продукту).

З 20.09.2015 року обов'язковість отримання санітарно-гігієнічних висновків у нашій країні скасовано, але компанія з метою захисту прав споживачів на отримання безпечного та високоякісного продукту добровільно продовжує перевірку продукції в Інституті ім. О.М. Марзєєва та отримує відповідні сертифікати якості. Санітарно-гігієнічні висновки продукції ТМ НОВЕ ЖИТТЯ представлені на сайті компанії в розділі СЕРТИФІКАТИ.

Сировина, що використовується для продукції, закуповується у відомих фірм - виробників. При відборі сировини в першу чергу враховується сортність (концентрація біоактивних речовин) та наявність сертифікатів якості.

За застосування високих технологій виготовлення, відмінну якість продукту, активну роботу з оздоровлення людей в Україні компанія неодноразово нагороджувалась дипломами та пам'ятними знаками (дивіться сайт компанії – new-life.com). Але найкращою нагородою для нас є той факт, що тисячі людей користуються нашою продукцією та одержують відчутні результати.

19 січня 2019 року Національний бізнес рейтинг (колишня Торгово-промислова палата) нагородив Міжнародну Громадську Організацію НОВЕ ЖИТТЯ національним сертифікатом «ЛІДЕР ГАЛУЗІ»,якого удостоюються поодинокі міжнародні компанії. А наше виробництво отримало звання «ЛІДЕР РОКУ 2018» від Національного бізнес-рейтингу та сертифікат «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2018» від Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих».

Навіщо приймати БАДи ТМ NEW LIFE?

Завдання прийому БАДів дуже прості:

 • Очищення організму: треба допомогти очищенню організму:

а) А для цього ми повинні наситити і змусити краще працювати органи виведення (печінка, нирки, кишківник, шкіра,дихальні шляхи. Тут важливий питний режим – 30 мл на кг ваги, дві третини рідини – це вода.

б) А також важливе олужнення організму, адже в нормі кров має слаболужний показник рН - 7,35-7,4. А детоксикація будь-якої клітини йде різницею рН (із закисленого середовища в лужну кров). І плюс - кисле середовище необхідне для розмноження грибів, вірусів і бактерій, що викликають величезну кількість захворювань і навіть онкологію! Тому обов'язковий прийом лужних напоїв, а це - розчинені у воді екстракти трав! Крім того, екстракти згладять процес очищення, зроблять його м'яким. Зрештою, ми зможемо вивести токсини, продукти обміну, недозасвоєні поживні речовини з міжклітинної речовини. Ось основне завдання очищення! При очищенні дуже важливо налагодити лімфо- та венозний дренаж. Застосовуємо відповідну продукцію (див.нижче) та робимо зарядку.

 • ЖИВЛЕННЯ організму: збагатити щоденний раціон людини необхідними компонентами (наситити організм). Тут відіграє роль засвоєння їжі в шлунково-кишковому тракті та нормалізація артеріального кровообігу (артерії доставляють харчування та кисень до органів та тканин). Застосовуємо відповідну продукцію - див.нижче. Інакше кажучи, біодобавки мобілізують внутрішні резерви організму, змушуючи його працювати на повну силу і самостійно справлятися з проблемами, що виникають. Це – корисна та лікувальна їжа.

ПРОДУКЦІЯ ТМ NEW LIFE ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ

Продукція ТМ NEW LIFE для виведення токсинів

Сорбефлор, Cleanness (Чистота), Чистофлор, Фіто-Здоров'я Форте для очищення організму, МК з Aloe vera, Флора, Еліксир антипаразитарний, Еліксир очищувальний, Рослинні екстракти: Солодки,Льону,Вовчуги

Продукція ТМ NEW LIFE для покращення роботи печінки

Гепатофлор, Фіто-Здоров'я Форте для печінки, Еліксир для печінки, Рослинні екстракти: Розторопші, Артишока, Бетуліну.

Продукція ТМ NEW LIFE для покращення роботи нирок

Нефрофлор, Фіто-Здоров'я Форте для нирок, Еліксир для нирок, Рослинні екстракти: Берези, Бетуліну, Кропиви, Череди,Хвої; Апітон фіто з хвоєю.

Продукція ТМ NEW LIFE для покращення роботи легень

Бронхофлор, Апітон фіто з хвоєю, Фіто-Здоров'я Форте для легень, Еліксир для легень, Еліксир стопалергін, Рослинні екстракти:Плюща, Солодки, Софори, Кропиви, Нагідки, Шавлії, Ромашки, Хвої; Сироп від застуди, Сироп від кашлю.

Продукція ТМ NEW LIFE для покращення лімфоочищення

Cleanness (Чистота), Чистофлор, Еліксир для здорового життя, Рослинні екстракти: Бетуліну, Лопуха, Астрагалу, Чаги, Лепехи, Череди, Кропиви; Еліксир антипаразитарний, Еліксир стопалергін, МК Lycopene, Імунофлор, Фіто-Здоров'я Форте для імунітету, Рецепт Тибетських Гір, Shiitake, Kawaratake, Cordyceps, Reishi, Maitake,Фіто-Здоров'я Форте для очищення організму, Еліксир очищуючий.

ПРОДУКЦІЯ ТМ NEW LIFE ДЛЯ ДЛЯ ХАРЧУВАННЯ ОРГАНІЗМУ

Щоб організм міг плідно працювати, його потрібно живити.

А тому важливо:

 • своєчасне надходження поживних речовин;
 • якісне засвоєння їх у шлунково-кишковому тракті;
 • нормальний кровообіг, щоб рознести поживні речовини та кисень у всі органи та тканини;
 • забезпечення правильного регулювання цих процесів з боку ендокринної та нервової систем.

Продукція ТМ NEW LIFE для живлення організму

Вітаміни — Апітон фіто з хвоєю, Апіфлор мінус, Апіфлор плюс, Вітафлор, Янтарна Формула, Енергофлор, Цереброфлор, МК з Aloe vera, Венофлор, Офталофлор, Фіто-Здоров'я Форте для зору, Еліксир для зору, Еліксир антианемічний, Еліксир для енергії,Рослинні екстракти: Кропиви, Чорноплідної горобини(Аронії),Чорниці.

Мінерали - Вітафлор, Офталофлор, Кальціфлор, МК Ca, Fe, Zn, Спіруфлор, Еліксир морський, Рослинні екстракти: Астрагалу, Чорноплідної горобини (Аронії), Хвої, Чорниці, Кропиви, Конюшини лугової.

Амінокислоти - Седаформула, Панкреофлор, Гепатофлор, Цереброфлор.

Поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК) - МК Omega 3-6-9.

Хондропротектори - Хондрофлор.

Поживні коктейлі серії "FOHT-DIET".

ПРОДУКЦІЯ ТМ NEW LIFE ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ ОБМІНУ РЕЧОВИН

 1. Для покращення роботи шлунка та кишківника - Гастрофлор, Фіто-Здоров'я для шлунка, МК Aloe vera, Еліксир для шлунка, Еліксир антипаразитарний, Рослинні екстракти: Лепехи,Ромашки, Нагідки, Шавлії, Льону,Вовчуги; Чистофлор, Cleanness(Чистота),Флора.

 2. Для поліпшення роботи підшлункової залози - Панкреофлор, Фіто-Здоров'я Форте для підшлункової залози, Еліксир для підшлункової залози, Еліксир для стрункої фігури, Рослинний екстракт Парила звичайного. Maitake, Shiitake, Kawaratake.

 3. Для посилення регулюючої ролі ендокринної системи - Фіто-Здоров'я Форте для жінок, Фіто-Здоров'я Форте для чоловіків, Фіто-Здоров'я Форте для щитовидної залози, Жіноча Формула, Чоловіча Формула, Еліксир для жінок, Еліксир для чоловіків, Рослинні екстракти: Матки борової, Шавлії, Перстачу білого, Астрагалу, Солодки,Парила звичайного; Еліксир для жіночої гармонії, Спіруфлор, Еліксир морський.

ПРОДУКЦІЯ ТМ НОВЕ ЖИТТЯ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ КРОВООБІГУ

 1. При підвищеному артеріальному тиску - Апіфлор мінус, Седаформула, Кардіофлор, Фіто-Здоров'я Форте для нервової системи, Фіто-Здоров'я Форте для серця, Еліксир для серця, Еліксир для нервової системи, Рослинні екстракти: Кропиви собачої, Валеріани,Глоду,Чорноплідної горобини (Аронії).

 2. При нормальному та зниженому артеріальному тиску - Апіфлор плюс, Цереброфлор, Енергофлор, Еліксир для енергії, Еліксир для імунітету, Рослинні екстракти: Гінкго-білоби, Глоду.

 3. Для покращення венозного кровообігу та зміцнення стінки судин - Апітон фіто з хвоєю, Венофлор, МК з Omega 3-6-9, Фіто-Здоров'я Форте для судин, Еліксир для судин, Рослинні екстракти: Бетуліну, Каштана, Хвої, Астрагалу Гінкго-білоби, Чорноплідної горобини (Аронії), Кропиви, Софори.

Як правильно приймати продукцію ТМ NEW LIFE?

Сучасні технології екстрагування трав дозволяють посилити енергетичну цінність рослини у кілька разів. Тому з першого до сьомого дня приймати продукцію краще з менших доз, обов'язково дотримуючись питного режиму, особливо в період очищення організму.

Продукцію приймаємо 2-3 рази на день. Частота прийому залежить від маси тіла, ступеня зниження рівня здоров'я, як швидко ви хочете отримати результат.

Приймаємо продукцію до їжі, так легше засвоюються трави. Виняток - Янтарна Формула, капсульована продукція (під час їжі), Сорбефлор (окремо від їжі та іншої продукції). Або, якщо у вас загострення виразкової хвороби шлунка, гастриту, коліту, тоді всю продукцію приймаємо після їжі і на теплій воді.

Якщо препарат у таблетках або капсулах, дозуємо по одній 2-3 рази на день. При необхідності (треба швидко ліквідувати захворювання, що починається, або компенсувати загострення хронічних проблем) дозу можна збільшити вдвічі.

Якщо продукт у вигляді рідкого екстракту, дозуємо 7-10 крапель 2-3 рази на день. Всі краплі можна налити в одну склянку, розвести водою і запити призначені пігулки. Так зручно та економить час. При необхідності (треба швидко ліквідувати захворювання, що починається, або компенсувати загострення хронічних проблем)частоту прийому можна збільшити до 5-6 разів на день.

Краплі не містять етилового спирту та цукру, тому дозволені і дітям, і хворим на цукровий діабет і гіпертонікам. Знаючи свою непереносимість трав, а також ознайомившись з інформацією щодо складу та протипоказань в інструкції до продукту, ви зможете уберегти себе від алергічних чи інших побічних реакцій.

ПЕРЕЛІК ПРОДУКЦІЇ за проблемами ви знайдете:

На сайті компанії у вікнах - розділ ЗДОРОВ'Я (Як скласти оздоровчу програму, Домашня аптечка), дана інформація з комп'ютерного тестування, Оздоровчі програми з проблем, що часто зустрічаються.

ЇЖТЕ ПРОДУКЦІЮ ТМ NEW LIFE ПОСТІЙНО І БУДЬТЕ ЗДОРОВИМИ!!!

*Samoleczenie może zaszkodzić zdrowiu! Przed zażyciem jakiegokolwiek leku MUSISZ przeczytać instrukcję i skonsultować się z lekarzem. Pamiętaj, aby przestudiować skutki uboczne, przeciwwskazania i możliwość indywidualnej nietolerancji leku.

Przeczytaj także:

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja