• |

Бірюк Людмила

Моє дитинство і юність пройшли в місті Херсон, яке по праву вважають одним із найкращих культурних і промислових центрів України. В Херсоні я закінчила середню школу і зразу пішла працювати на завод. Зрозуміла, що треба продовжувати вчитися. Закінчила ВУЗ i отримала направлення на роботу в місто Тернопіль. Працювала в системі автомобільного транспорту і шляхового господарства. Роки минали швидко. Прийшов час виходити на пенсію, а тут ще й проблеми зі здоров'ям почались. Традиційна медицина недала позитивних результатів. Потім я почула, що є багато компаній, які пропонують свою продукцію для оздоровлення. Я ходила на презентації, але не знаходила те, що хотіла для оздоровлення свого організму. Тут я вперше почула про мережевий маркетинг, але для мене це було щось нове, в якому я ще повинна розібратися.

Мої пошуки продовжувалися, шукала по оголошеннях людей, які вже займаються мережевим маркетингом. І одного разу пролунав телефонний дзвоник i я поспілкувалися з жінкою, яка запропонувала зустрітися. Під час зустрічі вона ознайомила мене з маркетинг-планом, розповіла, показала продукцію i запросила мене на святкову презентацію. Я познайомилася з цією жінкою, це була Асанова Зєра Сер’янівна. На святковій презентації я виграла інформаційний пакет компанії КС “Нове Життя” і зрозуміла, що це те що я шукала. 15 червня 2013 року я підписала контракт з компанією, моїм Спонсором стала Асанова Зєра Сер'янівна, а потім ще виявилося, що я перша в місті Тернополі, яку підписала Зєра Сер'янівна.

Через два місяці я поїхала на семінар компанії КС “Нове Життя”, який проводився вмісті Сімферополі. Тут я остаточно закохалася в компанію, тому що вона знаходиться в Украйні і її цілі: оздоровлення української нації; підняти престиж вітчизняного виробника; пропаганда здорового способу життя; ціни підходять і для пенсіонера, і для студента; продукцію можуть споживати всі, з першого дня народження і до глибокої старості.

Із часу мого підписання контракту почала будуватися структура в місті Тернополі. Величезна заслуга в цьому мого спонсора Асанової Зєри Сер'янівни, яка витрачає свій час і силу, невичерпну енергію, мудрість, терпіння і їздить до нас в Тернопіль. Вона роз'яснює всі деталі маркетинг-плану, проводить презентації, читає школи i відкритий маркетинг-план. За це їй низький уклін і велика подяка.

Коли я розібралася в мережевому маркетингу, я зрозуміла, що це, в даний час, єдиний шанс для людини змінити своє життя: покращити свій фінансовий стан, досягти високих статусів, допомогти своїм співвітчизникам підтримувати своє здоров'я на належному рівні. В моє життя прийшов мережевий маркетинг, який дає знання, розуміння, підвищення самооцінки, спілкування з успішними людьми, знайомства, подорожі, успіх та самореалізацію.

Я пишаюся своєю командою за підтримку, за оптимізм, наполегливість. Вони сильні, надійні і дружні. За цей період ми з командою відвідували Бізнес-форуми, Ювілеї компанії, Діамантові канікули, Регіональні семінари. Нам була виявлена велика честь i 17лютого 2018 року Регіональний семінар відбувся в місті Тернополі.

В Ордені Діамантових Директорів мої дорогі партнери по бізнесу, це: Коржак Алла Іванівна, Гловак Іван Степанович і Гловак Ярослава Михайлівна, Дем’янчик Марія Йосипівна і Ковч Петро Михайлович, Лукаш Лідія Миронівна і Лукаш Ярослав Юліанoвич, Лукаш Мирослава Василівна і Лукаш Едуард Ярославович, Шимків Петро Михайлович і Шимків Надія Миронівна, Пацула Марія Романівна і Пацула Андрій Миколайович.

В травні 2017 року я виконала статус Діамантового Директора, а в жовтні 2017 року – статус Подвійного Діамантового Директора. Ці статуси я досягла в свої 73 роки!

Шлях до моїх мрій продовжується. Досягти своєї мети ніколи не пізно. І ця можливість є у кожного. Неважливо скільки Вам років, яку маєте освіту. З компанією КС “Нове Життя”можна кардинально змінити своє життя і жити гідно в своїй Україні.

Велика подяка засновникам компанії КС “Нове Життя” Базарному Миколі Борисовичу i Базарній Любові Романівні за чудову українську компанію і якісну продукцію.

Велика подяка Коронованим Майстрам Моргун Володимиру Григоровичу і Моргун Анні Генадіївні за мудрість, підтримку, систему навчання, рекомендації, поради.

Нове життя – це наше життя!

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja