• |

Тригуб Тетяна та Короп Микола

Моє Нове Життя розпочалося 15 серпня 2012 року. У цей день відбулася зустріч з Наталею Саленко і Зоряною Луценко, від яких я почула інформацію, яка повністю змінила моє життя. Вдячність цим людям назавжди залишиться в моєму серці. Адже «Нове Життя» - це чудова країна, де народжуються мрії, здійснюються бажання, досягаються цілі!

Народилася я в простій селянській сім’ї серед лісів славетної Черкаської землі видатного вченого – садівника Л. П. Симиренка і відомого композитора Гулака - Артемовського. І особливо тепер я відчуваю велику гордість і душевний спокій за те, що у мене ніколи не виникало бажання залишити цю землю в пошуках кращого життя. Які б труднощі мене не спіткали, я хотіла їх долати тут, на цій землі, в своїй країні. А труднощі лише додавали рішучості і сили рухатись вперед…

В дитинстві я дуже часто чула слова батьків: «у нас немає грошей». Та я вдячна їм за те, що вони ніколи не сказали мені «ти цього не зможеш зробити» або «у тебе це не вийде». Незважаючи на труднощі, я любила жити, любила вчитись, любила співати, читати, мріяла стати вчителем математики. І ця перша велика мрія здійснилася! Після закінчення педагогічного інституту я поїхала в сільську школу свого району, там вийшла заміж, народила 2-х дітей. Я любила свій предмет, любила школу, любила учнів. Я так любила свою роботу, що навіть уявити себе не могла в іншій ролі!

Та в період перебудови почалися зміни не тільки в країні, а й у моєму сімейному житті. Довелося залишити власний будинок і змінити місце проживання. Із двома дітьми - першокласниками я переїхала в райцентр на найману квартиру, де ми втрьох прожили більше 5 років, поки не отримали власну квартиру. У цей час в моєму житті з’явився ВІН, Короп Микола Миколайович, який став моєю другою половинкою і всі ці роки поруч. Це був 1992 рік. А в 1995 році у нас народилася спільна донька. Зараз їй уже 19 років. А тоді це були складні часи…Довелося шукати можливість для покращення фінансового становища сім’ї, тому що тоді старші діти закінчували школу.

Саме в цей час я дізналася про мережевий маркетинг і вже тоді зрозуміла, що це єдине місце, де є необмежений не тільки професійний ріст, а й фінансовий. Незважаючи на 2 вузівські дипломи (я також закінчила інститут культури), знову почала вчитися, вивчати основи мережевого маркетингу. Мені дуже сподобався бізнес! Мені дуже подобалась продукція для здоров’я , з допомогою якої я зберегла і продовжила життя моєї мами (батька на той час уже не було в живих). Та недоступність цін створювало складність і тому доводилось шукати інші компанії. Я зрозуміла, що без мережевого маркетингу, як і без БАДів я не уявляю своє життя. Так я почала освоювати нову професію – професію мережевика. В 2000 році почала працювати за договором в одній з американських компаній прямих продаж. І в цей я познайомилась з Наталею Миколаївною Саленко, яка стала не тільки моїм менеджером, а й вчителем, тренером, наставником, близькою по духу, підтримку якої я постійно відчуваю всі ці роки. Саме вона пам’ятного 15 серпня взяла мене за руку і повела в «Нове Життя». Тепер це мій спонсор потрійний Діамантовий Директор компанії. Вона – приклад того, ким і яким повинен бути спонсор для своїх партнерів. Завдяки її постійній підтримці і допомозі за 4 місяці я досягла рівня Управляючого директора, через півтора роки - Діамантовий Директор, а через три місяці цей статус подвоївся. Звичайно, це не тільки результат нашої роботи із спонсором, це натхненна праця нашої команди. І так приємно щомісяця вітати все нових і нових партнерів своєї команди з досягненням ними нових Директорських і Діамантових статусів.

Протягом цих двох років в «Новому Житті» у мене була ще одна заповітна мрія: відчувати не просто підтримку свого чоловіка, а й його активну участь, безпосереднє партнерство. І ця мрія теж здійснилася! На форумі потрійних Діамантових Директорів Анни Геннадіївни і Володимира Григоровича Могрун в Дніпропетровську в жовтні 2014 р. мій чоловік був поруч і рішуче заявив про свою готовність працювати разом. Для мене це ще один великий подарунок!

Ми вдячні чудовій парі вищестоящих спонсорів Ані і Володі Моргун за їхній лідерський приклад, за організацію навчальних форумів, за ті чудові кошики троянд і дорогоцінні подарунки, якими вони оцінюють нашу працю. Особлива безмірна вдячність і глибокий уклін засновникам компанії Базарним Любові Романівні і Миколі Борисовичу за їхню велику ідею, неоціненну працю, яка дає нам такі безмежні можливості мати здорову, щасливу і багату націю!

Я ЛЮБЛЮ НОВЕ ЖИТТЯ! Я ЛЮБЛЮ ВСЕ, ЩО ДАЄ МЕНІ НОВЕ ЖИТТЯ! РОБИТИ ТЕ, ЩО ТИ ЛЮБИШ – СВОБОДА!! ЛЮБИТИ ТЕ, ЩО ТИ РОБИШ – ЩАСТЯ! Я - ЩАСЛИВА! І ВСІМ ВАМ БЕЗМЕЖНЕ СПАСИБІ! ЛЮБОВІ ВАМ! ЗДОРОВ*Я! ЩАСТЯ І ДОБРА! МИРУ!

*Todas las historias de éxito son revisiones individuales de nuestros socios. El éxito de su negocio con New Life depende de usted.

Hacerse un partner

Regístrate ahora
Registración