• |

Ковтонюк Елена и Ковтонюк Александр

Є у нашому житті такі дні, в які усвідомлюєш, що ні погода за вікном, ні обставини в країні, а ні якість особисті проблеми не завадять появі у твоєму житті чогось прекрасного і довгоочікуваного.

«Випадкова» зустріч з моїми майбутніми спонсорами в КС «Нове Життя» і стало для мене таким днем!

До цього ми з чоловіком уже працювали в мережевій компанії (російській) на протязі 13 років. Але відколи у нашій країні настали такі складні часи, то стало важко працювати: ціни підскочили, доставка ускладнилася… І щоб наш фіто-магазин у центрі міста був рентабельним, ще з літа 2014 року ми почали шукати українську натуральну продукцію. Це мала бути українська компанія-виробник, але саме мережевого виду діяльності, тому що лише через мережевий маркетинг розповсюджується продукція найвищої якості!

Результат пошуку показав, що зовсім мало українських мережевих компаній працює і левову частку МЛМ ринку у нас займають іноземні компанії. Я зрозуміла, що насправді прийшов час пробудити в собі патріотичність і працювати на благо своєї країни!

В цей переломний і визначний для нас день я познайомилася з чудовими людьми - Герасимовою Ларисою Семенівною і подружжям Солоненків Надією Василівною і Дмитром Олексійовичем. Ці розумні, ділові, і в той же час привітні і відкриті люди, відразу сподобалися мені. І навіть не у вигляді презентації, а скоріш в невимушеній розмові майбутніх ділових партнерів я почула від них саме те, що шукала.

КС «Нове Життя» - така назва компанії мене підкорила відразу, бо саме нового, більш якісного, в усіх аспектах, життя так прагнуть зараз наші люди! Широкий асортимент продукції, що охоплює основні потреби кожної людини, її натуральність і висока якість, ну і, звичайно ж, ціни – вони дуже доступні порівняно з імпортною продукцією! А ще й така чудова дисконтна програма для споживачів і щедрий план винагород для партнерів – це те, що я називаю «соціальною програмою» для наших громадян і «планом успіху» для всіх активних і цілеспрямованих людей, що прагнуть розвивати власний бізнес легально, благородно і в оточенні однодумців! Чітка і проста система навчання, корпоративні і структурні міроприємства – це гарантія стабільного розвитку компанії на основі вирощених нею лідерських груп. І такий важливий напрямок в КС «Нове Життя», як комп’ютерне тестування височайшого рівня з індивідуальним підбором оздоровчих програм, мене остаточно переконав в правильності вибору, адже професійний підхід в оздоровленні – це саме те, чого бракує багатьом МЛМ компаніям!

І ось з вересня 2014 року почалося наше «нове життя». На перших порах складно було перелаштуватися (новий маркетинг, продукція), бо легше вчитися, а ніж перевчатися. Але велике терпіння, допомога і підтримка, що з любов’ю надавали нам наші спонсори, а також усі переваги вітчизняної компанії «Нове Життя», допомогли за два роки роботи досягти набагато більших успіхів, ніж за попередні 13 років! Тут навчили нас мріяти і ставити цілі, правильно організовувати свій бізнес і по-справжньому любити людей!

Лише тут ми знаємо і спілкуємося з усією спонсорською лінією, включаючи наших засновників Базарних Миколу Борисовича і Любов Романівну – сильних і розумних лідерів, щирих і відкритих людей. Це дуже важливо для успішного розвитку, адже такий зв'язок – це потужна підтримка, своєрідний «канал сили», що дає енергію для росту!

Ще хочу сказати за всій результат по алергії. Оздоровленням за допомогою фітопрепаратів ми займалися уже дуже давно і багато хороших результатів мали. Але все не «здавалася» моя алергія (поліноз і нейродерматит). І лише за допомоги нашої продукції і грамотному її підбору (почали з КТ і регулярно проходимо повтори) я уже два сезони весна-літо насолоджуюсь життям і природою, а не запухаю в квартирі! Щодня уся моя рідня із задоволенням користується практично усією продукцією КС «Нове Життя». Косметика, засоби гігієни в дома на поличках – лише нашої Компанії! Регулярне оздоровлення усієї сім’ї – це уже наш спосіб життя!

Я вдячна Богу за наше «Нове Життя», вдячна моїм дорогим спонсорам і партнерам, вдячна своїй сім’ї, особливо чоловіку, за підтримку!

Бажаю усім вірити в себе, в свою Компанію і добиватися успіхів у житті, здоров’ї, бізнесі! Мрію, щоб Інформаційних Центрів і магазинів з продукцією КС «Нове Життя» було більше, ніж аптек і щоб кожна людина свідомо шукала засоби профілактики хвороб і зміцнення свого здоров’я, а не йшла «лікуватися» коли «припече». Адже оздоровлення української нації в руках самих українців!

ЛЮБОВІ! ЗДОРОВЯ! ЩАСТЯ І ДОБРА!!!

*Todas las historias de éxito son revisiones individuales de nuestros socios. El éxito de su negocio con New Life depende de usted.

Hacerse un partner

Regístrate ahora
Registración