• |

Яцкевич Олена

Вітаю вас, мої друзі, партнери, знайомі та рідні!

Мене звати Яцкевич Олена Романівна.

Народилася я в мальовничому західному куточку нашої України на Львівщині, у невеликому містечку Самбір.

Батьки мої геологи-нафтовики, виїхавши на роботу в північний край, тоді ще Радянського Союзу, залишили мене на виховання у бабусі з дідусем.

Так я вчилася молодші шкільні роки у бабусі та займалася грою на фортепіано. В старші шкільні роки я переїхала до батьків у північне містечко, Республіка Комі, де і закінчила освітню школу та музичну школу по класу фортепіано. Здобувати подальшу освіту батьки мене направили в рідну Україну, де я закінчила свою першу професійну освіту - вчитель по класу фортепаіно.

За розподілом мене відправили на роботу до Трускавецької школи мистецтв, де я за фахом пропрацювала 15 років. Так я опинилася і нині проживаю в курортному містечку Трускавець. Другу вищу освіту я здобувала заочно - менеджер в економічній галузі.

Але це було не моє. Я себе бачила десь в іншій сфері життя, мала внутрішню потребу в іншій роботі. Народивши та виховавши донечку і працюючи в школі мистецтв, я стала шукати те, що мене могло задовольнити. Донечка вже навчалася в Києві, в Університеті Тараса Шевченка і я могла більше уваги приділити собі для саморозвитку. Я прийняла рішення - відкрити підприємницьку діяльність.

В 2001році я відкриваю квітковий магазин у м.Трускавець і залишаю роботу викладача фортепіано. Занурююся повністю в нову для мене сферу роботи, вивчаю її. Це для мене була робота для душі, це було постійне спілкування з людьми. Я влюбилася у флористику! Це постійно творча робота!

Але по складним сімейним обставинам змушена була закрити квітковий бізнес. Та разом зі своїм коханим чоловіком Романом Заболоцьким ми переїжджаємо на Волинь, доля нас закидає на Шацькі озера.

Ми відкриваємо в 2008 році свій невеличкий готель біля озера Світязь, розпочинаємо там підприємницьку діяльність. Я зрозуміла, що моє призначення-це спілкування з людьми, допомога людям.

Мені подобається ця робота! Я-щаслива жінка, любляча мама та щаслива бабуся чотирьох внучат! Розвиваю готельний бізнес!

І я ніколи б не повірила собі, що буду працювати та розвиватися у мережевому бізнесі! В мене було, майже півтора року тому, дуже цікаве знайомство з компанією NEW LIFE!

Всі ми пережили пандемію та ковід. І я перехворівши на ковід двічи, мала великі проблеми зі здоров'ям. До ковіду я 5 років приймала та була знайома з біодобавками різних іноземних компаній, знала їх ціну, була зареєстрована в мережевих компаніях - але ні в одній не займалася серьозно, не бачила там себе для розвитку та бізнесу.

І тут в листопаді 2022р в стрічці інстаграму я читаю про українську натуральну, на травах, продукцію для здоров’я. Я знайомлюся з чарівною феєю (часто я так з любов’ю її називаю), з Діамантовим Директором Світланою Карпенко! Вона мені по телефону розповіла про продукцію, дала велику пораду, з чого почати і як приймати, я десь внутрішньо відчула-що це мені допоможе, що це моє!

Так Світлана стала моїм наставником, моїм спонсором, моєю подругою. Кожного дня ми з нею на зв’язку!

Я давно шукала такий натуральний продукт. Ми з чоловіком почали споживати продукт компаніі NEW LIFE, почали вирішуватися наші проблеми зі здоров’ям, з’явилися чудові результати! І приїхавши весною, до себе на Шацькі озера, я почала ділитися інформацією з друзями та знайомими. Вони побачили, що я змінилася в кращу сторону! Я стала продукт свого продукта! Мені не потрібно було когось переконувати! Я не могла собі і подумати, що почну будувати Команду в маленькому містечку Шацьк! Під керівництвом Діамантового Директора Світлани Карпенко почала працювати в структурі: системно працювати та навчатися, прислухалася завжди до її порад, слухала школи онлайн, вивчала Маркетинг план, їздила на форуми. На даний час виконала статус Діамантового Директора!

В Шацьку в мене сама велика та потужна Команда!

Я відкрила в Шацьку Інформаційний Центр! Люди мають потребу і в натуральній продукціі і в комп'ютерному тестуванні!

Я пишаюся своєю Командою! Ми працюємо разом! Тільки в Компанії NEW LIFE я побачила людяне відношення між партнерами, простоту в спілкуванні, допомогу та підтримку один одному! Тільки тут, у Компаніі, я побачила правильний та індивідуальний підхід до кожної людини в плані: як приймати правильно продукцію, з чого почати прийом продукції, в яких дозуваннях і т.д. Це дуже грамотний підхід до оздоровлення кожної людини!

Велика подяка від мене та низький уклін моєму безпосередньому спонсору та наставнику Діамантовому Директору Світлані Карпенко! Дякую своїм спонсорам Подвійним Діамантовим Директорам Валетині Володимирівні та Оксані Чемес!

Дякую, Коронованим Майстрам та засновникам Базарним Миколі Борисовичу та Любові Романівні, за таку чудову Компанію, яка оздоровлює нашу націю!

Пишаюся тим, що я находжуся в такій Компаніїї!

Всім зичу миру, любові та добра!

*All success stories are individual reviews of our partners. Your business success with New Life is up to you.

Become a partner

Register now
Registration