• |EUR

Досягнення компанії за 2019 рік

За високі досягнення та за бездоганну ділову репутацію МІЖНАРОДНИМ ЕКОНОМІЧНИМ РЕЙТИНГОМ «ЛІГА КРАЩИХ» компанія NEW LIFE була представлена до найпрестижнішої бізнес-нагороди у Європі Підприємство року і отримала:

  • СТАТУС - НАГОРОДУ ТА СЕРТИФІКАТ-ПІДТВЕРДЖЕННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2019»

За висновками комплексного аналізу діяльності підприємств України у 2019 році НАЦІОНАЛЬНИМ БІЗНЕС- РЕЙТИНГОМ, підприємство NEW LIFE посіло лідерське місце в рейтингах та завоювало почесне звання:

  • Лідер галузі 2019

Також, за визначні «ЗАСЛУГИ ТА ДОСЯГНЕННЯ» нагороджені медалями:

  1. Мірошник Аліна Михайлівна — головний технолог компанії NEW LIFE
  2. Латюк Мирослава Миколаївна — Діамантовий Директор
  3. Шаргородська Тетяна Олегівна — Подвійний Діамантовий Директор

Орденом «ПРОФЕСІЙНЕ ВИЗНАННЯ» нагороджена:

  1. Пацула Андрій Миколайович — Подвійний Діамантовий Директор

За визначні досягнення в розбудові і розширенні мережі, та за досягнення високого рівня кваліфікації статусу Діамантового Директора з 2019 по квітень 2020 рік компанія NEW LIFE нагородила пам'ятними нагородами:

  1. Кардаш Ірину Богданівну — Кардаш Тараса Євгеновича
  2. Гловак Володимира Степановича — Гловак Світлану Дмитрівну
  3. Мельник Зоряну Іванівну — Ганевич Ігоря Володимировича
  4. Панасенко Лідію Іванівну — Панасенко Олексія Миколайовича
  5. Косарєву Ганну Броніславівну — Косарєва Андрія Анатолійовича
  6. Макаренко Марію Валентинівну — Макаренко Михайла Вікторовича
  7. Сизон Оксану Петрівну — Ярмолюк Валерія В'ячеславовича
  8. Холодного Вадима Владиславовича — Холодного Станіслава Владиславовича
  9. Сендегу Любов Михайлівну — Сендегу Ігоря Романовича
  10. Уневич Богдана Деонізійовича — Уневич Оксану Миколаївну
  11. Підплєта Алла Анатоліївна — Підплєта Сергій Сергійович

За досягнення статусу Подвійного Діамантового Директора:

  1. Пацулу Марію Романівну — Пацулу Андрія Миколайовича
  2. Козакову Олену Василівну
  3. Шемет Сергія Олександровича — Шемет Анну Сергіївну

За досягнення статусу Майстер:

  1. Асанову Зєру Сер'янівну

Нагородження тримачів Інформаційних Центрів:

  1. Шпотя Валерій Валентинович — Власенко Надія Сергіївна
  2. Шемет Сергій Олександрович — Шемет Анна Сергіївна
  3. Чемес Оксана Василівна — Чемес Валентина Володимирівна
  4. Радченко Олена Олексіївна — Радченко Геннадій Вікторович
  5. Мошак Мирослав Іванович — Мошак Іван Мирославович
  6. Бойко Анна Леонідівна — Бойко Павло Петрович
  7. Шашок Юлія Іванівна — Душкевич Юрій Олексійович
  8. Альохіна Тетяна Олегівна — Альохін Ярослав Олександрович
  9. Базарна Любов Романівна —Базарний Микола Борисович
  10. Бойчук Валентина Семенівна — Абрамкіна Наталія Анатоліївна
  11. Бондаренко Ірина Іванівна
  12. Бунчик Валентина Панасівна — Бунчик Петро Іванович
  13. Гарбузюк Антон Миколайович — Гарбузюк Олена Анатолївна
  14. Герасимова Олена Петрівна — Герасимов Віктор Григорович
  15. Грушецька Тетяна Василівна — Грушецький Сергій Сергійович
  16. Доля Дар'я Володимирівна — Доля Сергій Олександрович
  17. Заєць Василь Павлович — Заєць Світлана Богданівна
  18. Звершхановський Сергій Болеславович — Звершхановська Ольга Олександрівна
  19. Канівець Анатолій Петрович — Канівець Світлана Володимирівна
  20. Коваленко Людмила Василівна — Коваленко Ігор Володимирович
  21. Тригуб Тетяна Федорівна — Короп Микола Миколайович
  22. Косарева Ганна Броніславівна — Косарев Андрій Анатолійович
  23. Курінний Євгеній Анатолійович — Курінна Ірина Олександрівна
  24. Лозинський Валерій Юрійович
  25. Лукаш Мирослава Василівна — Лукаш Едуард Ярославович
  26. Мартиняк Галина Олександрівна — Завійська Юлія В’ячеславівна
  27. Марущак Олена Валентинівна — Ващенко Остап Григорович
  28. Михалюк Оксана Анатоліївна
  29. Місюра Галина Миколаївна — Місюра Олена Володимирівна
  30. Моргун Володимир Григорович — Моргун Анна Геннадіївна
  31. Мороз Ольга Петрівна — Дудзенко Володимир Дмитрович
  32. Моросяк Дарія Георгіївна
  33. Моросяк Станіслав Михайлович
  34. Муляр Алла Миколаївна — Муляр Дмитро Миколайович
  35. Невірковець Лариса Миколаївна — Невірковець Тамара Стахівна
  36. Нєкрасова Лариса Борисівна
  37. Некрашевич Наталія Леонідівна
  38. Ніколаєва Алла Миколаївна
  39. Онищенко Людмила Миколаївна — Онищенко Наталія Анатоліївна
  40. Пашковська Наталія Вікторівна
  41. Попова Марія Данилівна — Попов Ілля Ілліч
  42. Рябухіна Юлія Анатоліївна — Рябухін В‘ячеслав Євгенович
  43. Сидор Оксана Іванівна — Сидор Микола Миколайович
  44. Сільницький Микола Петрович — Сільницька Лілія Матвіївна
  45. Сіора Оксана Вікторівна —Сіора Олександр Іванович
  46. Солод Оксана Вікторівна — Солод Олександр Вікторович
  47. Сольона Надія Олексіївна
  48. Солоненко Надія Василівна — Солоненко Дмитро Олексійович
  49. Співак Ірина Дмитрівна
  50. Спільник Ігор Олександрович — Спільник Євгенія Валеріївна
  51. Столяренко Валентина Миколаївна — Любарцева Віра Сергіївна
  52. Сьогіна Світлана Леонідівна — Сьогін Максим Володимирович
  53. Товкайло Світлана Романівна — Товкайло Василь Тихонович
  54. Уманська Любов Миколаївна — Уманський Євген Михайлович
  55. Устіменко Яніна Олександрівна
  56. Федорак Андрій Віталійович — Федорак Тетяна Василівна
  57. Цай Світлана Миколаївна — Караєв Валерій Борисович
  58. Чаленко Ніна Віталіївна — Гірняк Олександр Степанович ⠀

Компанія NEW LIFE дякує всім партнерам за співпрацю. Бажаємо досягнення нових вершин та здійснення всіх мрій.

Дивіться більш детальну інформацію в цьому альбомі.

Стати партнером

Зареєструйся зараз
Реєстрація