• |

Заєць Світлана та Заєць Василь

Я, Заєць Василь Павлович та моя дружина Світлана Богданівна працювали лікарями. Чим більше досвіду роботи, тим більше людей звертались з питаннями профілактики, якої не було зовсім. Тоді я став шукати альтернативу, і знайшов її у вигляді біодобавок.

Познайомили нас з «Новим Життям» сестри Торос Людмила та Невірковець Тамара. Спочатку була робота лікарем валеологом в компанії. Це дало мені змогу досконало вивчити продукцію, я перестав сумніватися в її ефективності. Вивчив географію України від Чернівців до Чернігова, зустрівся з Наталією Саленко, Зоряною Мошак. За місяць відряджень вдома ночував по 2-3 ночі. Постійні переїзди та надмірна робота впливала на стан здоров'я. Переломним моментом стала розмова з Володимиром Геником з Коломиї, під час якої я виявив, що його дохід за один день діагностики в 10 раз перевищив мій заробіток.

Переговоривши з дружиною, ми вирішили будувати бізнес. На той час вона була Управляючим Директором. Ми відкрили Інформаційний Центр і за 1 рік зробили статус Подвійного Діамантового Директора і ще через рік Потрійного Діамантового Директора.

Сьогодні «Нове Життя» нам дає основний дохід в сім'ю. Завдяки компанії ми вперше відпочивали сім'єю за кордоном. Ми дуже вдячні Базарним Любові Романівні та Миколі Борисовичу за цей проект і дякуємо своїм спонсорам, своїй команді за підтримку і роботу.

Сьогодні «Нове Життя» – це наше життя!

*Все истории успеха являются индивидуальными отзывами наших партнеров. Успех вашего бизнеса с New Life зависит от вас.

Стать партнером

Зарегистрируйся сейчас
Регистрация