• |

Сидор Оксана

Народилася в с.Кострино, на даний момент проживаю з родиною в м.Ужгороді.

Закінчила УЖНУ, за спеціальністю - учитель історії, за фахом пропрацювала 5 років.

Після розпаду Союзу, довелося переїхати в обласний центр. Разом з чоловіком я почала працювати в його будівельній фірмі впродовж 15 років. Не можу сказати, що було важко, але я завжди мріяла, що настане то й час, коли я зможу самореалізуватися, чекала чогось неймовірного і дочекалася...

Наша з чоловіком історія в Новому Житті почалася в жовтні 2013 року, коли я зустріла чудову, енергійну людину, яка зуміла перевернути моє життя і життя моєї родини - це Асанова Зєра Сер'янівна. Напочатку я ознайомилася з продукцією Компанії. На то й час я шукала продукт, який би допоміг мені позбутися моєї проблеми - алергії, завдяки моєму спонсору - Асановій Зєрі Сер'янівні, і чудодійній продукції компанії Нове Життя, це сталося. Так увійшло в нашу родину Нове Життя.

Після досягнення свого результату я вирішила ділитися зі своїми знайомими про те, що є така можливість, така продукція, яка може допомогти іншим в їх проблемах. Прийнявши правильне рішення, з легкої руки мого спонсора - Асанової Зєри Сер'янівни, ми вирішили з чоловіком закрити свій діючий бізнес і серйозно зайнятися цим бізнесом і скористатися можливостями, які нам надає наша Компанія - Нове Життя.

Завдяки командній роботі ми зараз саме тут. Навчаючись у свого спонсора, ми досягли успіху (це тільки завдячуючи вмінню і терпінню і професійності Асанової Зєри Сер'янівни) ми тут і маємо прекрасну можливість давати іншим людям можливість оздоровити себе і свої родини, успішно збудувати свій бізнес не зважаючи на вік.

Велике дякую моєму чоловіку, який повірив у мене і підтримав в потрібну хвилину. Ми горді тим, що є така Українська Компанія, саме наша Вітчизняна продукція, завдяки якій, ми всі можемо оздоровитися і в то й же час бути частиною великої дружньої сім’ї, яка завжди підтримає і дасть слушну пораду - це сім’я під назвою - Нове Життя!

Дякуємо Засновникам Компанії - сім’ї Базарного Миколи Борисовича і Базарної Любові Романівни, що дають нам таку можливість оздоровитися, самореалізуватися і знайти себе в цьому житті в такий непростий час.

Якщо Ви не з нами, то бажаю Вам прийняти правильне рішення і приєднатися до нашої великої родини - НОВЕ ЖИТТЯ!!!

НОВЕ ЖИТТЯ-ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ!!! НОВЕ ЖИТТЯ-ЦЕ ТВОЄ ЖИТТЯ!!!

*Все истории успеха являются индивидуальными отзывами наших партнеров. Успех вашего бизнеса с New Life зависит от вас.

Стать партнером

Зарегистрируйся сейчас
Регистрация