• |

Мельник Валентина

Я все життя мріяла займатися тим, щоб робота і життя було одним цілим. І по-доброму заздрила тим людям, які це мали. Але моє життя склалося по-іншому. Навчання, робота за спеціальністю, яка мені не подобалась. Вийшла заміж, народила доньку. Все було, як в більшості радянських людей. У важкі 90-ті роки доводилось виживати в прямому сенсі цього слова. Займалася торгівлею, підробляла швачкою, в'язала речі на продаж. Ходила до багатих людей прибирати житло.

З часом почались проблеми зі здоров'ям - швидко розвивався артроз кісток. Лікарі розводили руками. І так Господь Бог дав, що поїхавши в Крим на лікувальні грязі, я там познайомилась з людиною, прекрасною душею, Чаматою Валентиною Володимирівною. Вона сказала: "Я тобі допоможу". І я їй повірила.

Тоді я вперше почула про мереживий маркетинг. Потім була діагностика, лікування БАДами - хвороба відійшла. Згодом почала працювати в цій компанії. Подобалося все: партнери, продукт, винагорода. Але коли піднявся курс долара (компанія була іноземна) мій бізнес затих. Люди неспроможні були купувати дорогий продукт. В січні місяці 2015 року Чамата Валентина познайомила мене з чудовою людиною Гончаровою Оленою Євгенівною, яка розповіла про компанію "Нове Життя". Продукт сподобався, маркетинг-план теж. Довіра до мого спонсора Чамати Валентини допомогла прийняти рішення працювати в компанії.

Нарешті моя мрія здійснилася, робота і життя - одне ціле. В компанії "Нове Життя" в першу чергу цінуються людські відносини, повага між партнерами. А та унікальна система навчання, яка є в компанії, просто не може не привести до успіху. Якісний, натуральний продукт, доступна ціна, щедрий маркетинг-план, український виробник. Через 7 місяців роботи, я з моїм партнером, донькою Анастасією, отримали статус Діамантового Директора. Попереду ще стільки цікавого, нових досягнень, здійснення нових мрій.

Великі слова вдячності моїм спонсорам-вчителям Діамантовому Директору Чаматі Валентині Володимирівні, Діамантовому Директору Гончаровій Олені Євгеніївні, Подвійному Діамантовому Директору Прімаковій Людмилі Сергіївні за їх мудрість і віру.

Володимиру Григоровичу і Анні Генадіївні за їх приклад любові до життя і людей, за їх успішно-діючу систему навчання. Велика подяка засновникам компанії Базарним Миколі Борисовичу і Любові Романівні за їх грандіозний проект, який дає багатьом людям змінити своє життя на краще. Я вірю в свою команду і бажаю кожному партнеру досягти високих вершин успіху.

Любові, Здоров'я, Щастя та Добра!

*Все истории успеха являются индивидуальными отзывами наших партнеров. Успех вашего бизнеса с New Life зависит от вас.

Стать партнером

Зарегистрируйся сейчас
Регистрация