• |

Демянчик Марія і Ковч Петро

У житті ціную, передусім, свободу. А ще гармонію і красу в усьому – побуті, стосунках, думках. Очевидно, це генетичний дарунок мені від моїх дорогих батька і матері, нині уже відійшовших у вічність.

Їх, вимушених переселенців, вирваних із корінням воєнними лихоліттями з рідної Лемківщини, впродовж усього непростого життя на новій батьківщині – Тернопіллі, гріли теплом спогади про шум струнких смерек і гірських потічків чарівних Бескидів, неповторні пісні і говірки, могили предків. Нині це і мої переживання, помножені на душевний біль уже новітніх біженців на нашій українській землі. Розділяю його з Вами, дорогі співвітчизники.

Отакою я «із роси відродилася» - горда і покірна, нескорена і вірна, вперта і любляча – лагідна оцвітина в барвистому віночку прекрасного українського жіноцтва, яке нині є окрасою нашої славної компанії «Нове Життя».

Вітаю Вас дорогі подруги, і Вас мужні рицарі-захисники і пишаюсь тим, що я з Вами.

Ще один невеличкий спомин з далекого дитинства, яке гріє нас теплом. У нашій селянській оселі завши було чисто, охайно, затишно і привітно. Цю красу я дбайливо плекала і прагнула гідно пронести по життю. Вважаю, що це мені вдалося. Зокрема нереалізовану мрію дитинства стати артисткою, успішно компенсовувала участю в студентському народному вокально-хореографічному ансамблі «Пролісок» Дрогобицького педінституту, захоплюючими подорожами рідним краєм, іншими країнами, тощо.

Тут зустріла свого майбутнього чоловіка. Вибрала саме його, бо знала – він моя зоряна половинка. Народили двох синів, побудували затишну садибу, посадили квітучий сад. Здавалось би, чого ще треба. Ніби-то присутній повний набір для щасливого життя. Але для повного щастя цього виявилося замало. Звісно, нам бракувало «Нового Життя». Працюючи в далекі 80-і роки в різних державних установах я задихалась від неприйнятних для мого єства бюрократичних канонів. Мене не тішили ні чиновницькі пільги, ні перспективи кар’єрного росту. Усвідомлювала, що прийшла у цей світ з іншою місією, покликана прожити інше життя.

І ось розпад «незламного» Союзу. Хтось сприйняв це з острахом. Я ж просто написала заяву за власним бажанням, і назавжди розпрощалась із рабством. Відчула солодкий смак свободи, і сама почала писати історію свого власного життя. І з головою поринула в його бурхливі закрути. Тому нині я серед Вас.

Було всяке – і злети, і падіння. Але завжди знаходила в собі сили піднятись, навіть коли приходилось до крові обдирати коліна і лікті. Були успіхи і невдачі, радість і смуток. Було (і буде) все, що називаємо життєвими уроками, які посилають нам Небеса, щоб зробити нас сильнішими, ліпшими, мудрішими.

Переконана, що саме таких звела нині нас доля докупи, і за нами – майбутнє. Справжнім відкриттям для мене було знайомство із мережевим маркетингом. Я відчула, що це моє, що це «всерйоз і надовго», як перше кохання. Саме тут я по-справжньому відкрила саму себе, навчилась працювати в команді, відчула смак від улюбленої праці, пізнала радість успіху і творчості. А ще усвідомила, що людина не може бути по-справжньому щасливою одноосібно, а тільки роблячи щасливими інших.

Своєму успіху завдячую досвіду, якого набувала і заробляючи в далеких світах, і в різних компаніях. А ще вчилась – наполегливо, неперервно, одержимо. Проте лише тут я знайшла те, про що мріяла і так наполегливо шукала – справжню українську компанію і з справжнім вітчизняним продуктом, нині так потрібного людям. Ім’я їй – «Нове Життя».

Сама філософія компанії гарантує їй велике майбутнє. Це відчуття єдиної команди, високий професіоналізм, динамічний розвиток, енергія і любов до життя, можливість кожному утвердитися в житті, допомогти собі та іншим, впевненість у завтрашньому дні і ще багато, багато чого… Саме тут маю щастя вчитись в людей воістину унікальних. Не маю змоги перерахувати весь цей почесний ряд, але щиро вдячна їм усім. Проте декого з них хотіла б назвати поіменно, поскільки вони вплинули на мене найбільше. Перш за все це сяючі справжні Діаманти Зєра Асанова та Галина Дворська, які привели мене в цей бізнес. Дякую, дорогі, за віру в мене, підтримку, професіоналізм, мудрість, доброту.

Особливу вдячність хочу висловити дивовижній парі, простим і красивим людям, які «створили самі себе», і зрештою, засвітили цей сяючий небосхил Діамантів компанії – Володимиру та Анні Моргунам. Саме про них ці слова Ліни Костенко: … При майстрах якось легше. Вони – як Атланти Держать небо на плечах. Тому і є висота. Нам за Вами, наші дорогі і головні спонсори, справді як за кам’яною стіною.

Спасибі Вам та славним засновникам компанії Миколі Борисовичу та Любові Романiвни Базарним за Ваше безцінне творіння, чудову і процвітаючу компанію, неповторні бізнес-форуми і семінари, людяність, мудрість і доброту. Звісно я б не відбулася без надійної підтримки мого незмінного супутника у житті, мого господаря, мого героя – чоловіка Петра, інших партнерів по бізнесу, нині Діамантових Директорів.

Пишаюся своєю причетністю до їх славної когорти. Черпаю мудрість і впевненість в усіх успішних лідерів компанії. Навчаю і вчуся сама в усієї своєї славної команди – людей воістину унікальних, сміливих, креативних. Кожен з Вас уже особистість. Зрештою інакших серед нас і не може бути. І я дякую долі, що Ви в мене є.

Вірю і знаю, що кожен із Вас засвітить свою Діамантову зіроньку на безмежному зоряному небі «Нового Життя» та буде відблискувати неповторними барвами, горіти, гріти і світити нам та усім людям доброї волі у захоплюючій мандрівці – дорогою любові, здоров’я, щастя і добра. Щиро – Марічка.

*Все истории успеха являются индивидуальными отзывами наших партнеров. Успех вашего бизнеса с New Life зависит от вас.

Стать партнером

Зарегистрируйся сейчас
Регистрация