• |

Альохіна Тетяна

Народилась я в невеличкому шахтарському містечку на Волині, в місті Нововолинськ. Після школи закінчила банківське училище і відразу пішла працювати в Ощадбанк. Робота мені сподобалась, зарплата була непогана, був дружній колектив в нашій ощадкасі. Працювали і відпочивали разом. І там я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком.В 1992 році відгуляли банківське весілля, а в 1993 народився у нас перший синочок. Через півтора року, мені запропонували вийти на роботу на посаду бухгалтера, але для цього потрібна була освіта, і я пішла вчитись заочно у банківський коледж. В 1998 році знову декретна відпустка, народила ще одного синочка. А в 1999 році почалася фінансова криза в нашій родині, грошей катастрофічно не вистачає. І я почала їздити в Польщу.

А в 2002 році пішла знову в банк, в бухгалтерію. І мабуть працювала би до сьогоднішнього дня, якби не кредит, який нам «невдало» видали. Ми взяли машину в кредит на 5 років, а через тиждень нам повідомили, що сталась помилка і кредит нам повернути потрібно через 3 роки. Для мене це був шок. Я була бухгалтером по кредитах і я знала, що таке не вчасно заплатити кредит. І почалося в мене дуже веселе ЖИТТЯ, без вихідних, без відпустки. Тому що весь вільний від банку час, я їздила за кордон і торгувала. А коли я хотіла взяти чергову відпустку на тиждень , щоб поїхати в Польщу, мені відмовили. Я, недовго думаючи, написала заяву про звільнення.

І сьогодні я дуже вдячна, що мені відмовили у відпустці, це був для мене «Волшебный пендель», для того, щоб я змінила своє життя, а через рік і чоловік розрахувався з банку і ми почали займатися традиційним бізнесом. Перші 5 років ми постійно брали кредит. Я мріяла, що настане той день, коли ми заплатимо останній внесок по кредиту і будемо працювати на себе. І такий день настав, але недовго ми тішились. Тому що товар ми брали за валюту, і коли курс почав рости, бізнес став не такий прибутковий. В наш традиційний бізнес постійно потрібно було вкладати гроші. У нас не вистачало часу, щоб поїхати нормально відпочити з родиною. Почались проблеми зі здоров'ям, а традиційна медицина не дала результату. І одна знайома мені запропонувала російську компанію, з гарною натуральною продукцією. Це була мережева компанія, але я була там споживачем і продавцем. Закупляла продукцію в Києві на складі Дар'ї Георгіївни Моросяк, ми три роки з нею співпрацювали. Вона не була моїм спонсором, але мені приємно було звернутися до неї, я завжди отримували відповіді на свої запитання.

У вересні 2014 року я розмовляла з Дар'єю Георгіївною по телефону, і питала, що робити, ціни на російську продукцію виросли і не хочеться повертатись в аптеки, до традиційної медицини. І вона розказала мені про компанію НОВЕ ЖИТТЯ, про чудову продукцію. Чесно кажучи я не дуже повірила, що український продукт може давати хороший результат. Але чим далі, тим більше мене дивувала наша косметика. Результат чудовий. І я почала їздити в Київ на презентації, на школи, коли приїзджали Анна і Володимир Моргун. Мені було цікаво, що це за компанія, що за СПОНСОРИ. Вони завжди говорили про систему. Я не могла відразу зрозуміти, що це таке. А зараз, я розумію, які МУДРІ НАШІ ЗАСНОВНИКИ І СПОНСОРИ, які створили і працюють по цій СИСТЕМІ. Це як велосипед сідайте і їдьте, не вигадуйте нічого, не ламайте СИСТЕМУ. За три роки я була на шести ФОРУМАХ, я їзджу на регіональні семінари, три рази була на святкуванні Дня Народження Компанії, не пропустила жодних Діамантових Канікул. Я обожнюю своє НОВЕ ЖИТТЯ!!! Це нові знайомства, нові міста, море позитиву!!! Я вдячна своїм партнерам, які повірили і пішли за мною.

Якщо Ви хочете досягти успіху в КС «НОВЕ ЖИТТЯ» консультуйтесь в свого спонсора, прислухайтесь до його порад, поважайте свого СПОНСОРА. Тому що це не начальник, не директор. СПОНСОР - це наставник, помічник, регулятор Вашого бізнесу. І я вдячна Богу, що в мене така сильна, мудра СПОНСОРСЬКА ЛІНІЯ – Моросяк Дарья Георгіївна – Коронований Діамантовий Директор, Моргун Анна і Володимир – Майстри, Базарний Микола Борисович і Любов Романівна - Засновники.

Я пишаюсь своїми СПОНСОРАМИ. І я їм безмежно вдячна за свої досягнення. Я за 11 місяців стала Діамантовим Директором. Я була Бронзовим і Золотим призером і отримала шикарні подарунки. Я відпочивала в шикарних готелях разом зі своїми СПОНСОРАМИ. Ми вперше з сином сіли в літак, коли ми летіли на Діамантові канікули в Туреччину. Я вперше була ведучою на Форумі перед тисячним залом, було дуже страшно, але я це зробила. І це все в НОВОМУ ЖИТТІ!

МРІЙТЕ, ВІРТЕ В СЕБЕ, В СВОГО СПОНСОРА І ВИ ДОСЯГНЕТЕ УСПІХУ!!! ТОМУ ЩО НОВЕ ЖИТТЯ – ЦЕ ВАШЕ ЖИТТЯ І ВОНО ТАКЕ ПРЕКРАСНЕ!!!

*Все истории успеха являются индивидуальными отзывами наших партнеров. Успех вашего бизнеса с New Life зависит от вас.

Стать партнером

Зарегистрируйся сейчас
Регистрация