• |

Солоненко Надія та Солоненко Дмитро

Часто ми чуємо або вимовляємо слово УСПІХ. Але чи може кожен з нас дати вичерпне пояснення значенню цього слова? Звичайно, можна заглянути в словник. Але є інший вихід. Потрібно просто подивитися на рівні маркетинг - плану компанії «Клубна Система «Нове Життя». Постійний рух по рівням в напрямку найвищого "Майстер" і є синонімом слова "УСПІХ". З кожним наступним рівнем - нове досягнення, нова перемога, нова сходинка до УСПІХУ.

Познайомилась я із продукцією КС “Нове Життя” через моїх дітей, які, як і більшість української молоді, намагаються переймати європейські принципи стосовно цінності натуральних складників у всьому чим ми користуємось, що споживаємо, а також беззаперечні переваги профілактики над лікуванням. Ці здавалось би всім зрозумілі речі, насправді нехтувались мною на користь фармацевтичних компаній, які завжди і звідусіль (телевізорів, газет, реклам) пропонували чудо таблетки від усього що болить, але вони не відкривали найголовнішого, а як зробити щоб не боліло! І так мої діти випадково, натрапили на сайт компанії «Нове Життя». Після чого послідували замовлення за замовленням - від еліксирів до «чудодійних» кремів… Якість продукції відмінна, тому результати не змусили себе довго чекати. За зовсім короткий час вже вся наша родина користувалась продукцією Компанії. В той же час мене зацікавила можливість не просто користуватись продукцією самій, але і розповісти іншим про неї, а при цьому вбачався і непоганий додатковий дохід.. Хоча до недавнього часу, як і більшість людей з пострадянського простору, я скептично ставилася до МЛМ. Ні, не вважала його лохотроном або чимось подібним. Просто не уявляла свій успіх у цьому бізнесі.

Я була переконана, що для успіху мені потрібен навик . На жаль, тоді я не знала всіх тонкощів бізнесу, і не бачила загальної картини. Єдине що знала, це - продукція дає результат в оздоровлені і найближчий крок - зателефонувати і розповісти знайомим. Але яким шляхом я повинна це зробити, щоб домогтися успіху, що освоїти, що робити і вміти - жодного уявлення…

Одним словом, ніщо не сприяло моєму росту й успіху у цій сфері. Один час було навіть бажання кинути все, але думка про відповідальність перед тими людьми яких я запросила, які повірили мені не давала це зробити.

Та все змінили поїздки на презентації, навчання які проходили в м. Києві. І після того я стала відвідувати всі заходи Компанії. На цих заходах я отримувала мотивацію і натхнення, поступово опановувала на практиці навички та методики роботи на теплому і холодному ринках, методи продажів, форми рекрутування. Але найбільший поштовх розвитку бізнесу дала наша зустріч з Миколою Борисовичем та Любов Романівною Базарними, яку організувала спонсор Махмутова Ольга Володимирівна, за що я їй дуже вдячна. Зустріч з ними перевернула все наше уявлення про мережевий маркетинг і роботу в ньому. Після цієї зустрічі мій чоловік став активним партнером по бізнесу. З самого початку я вирішила: якщо вже збирати команду, то нехай це буде команда однодумців. Чесність, вірність, віра в себе і в людей, бажання допомогти знайомим і близьким – ось принципи за якими ми організовуємо свою команду. З приходом в компанію змінилися мої погляди на життя, на людей, змінилися мої думки і почуття. Крім того, довелося напрацьовувати нові принципи і якості: цілеспрямованість, впевненість в собі, планування, дисципліна, самоконтроль. Я стала отримувати задоволення від процесу роботи, навчання.

Ми всі знаємо закони Природи і правила поведінки. У більшості людей складається хибна думка, що чесна, добра, ввічлива людина не може побудувати стабільний бізнес. Це не правда. Бізнес MЛM будується саме на довірі та взаєморозумінні.

Йшов час, я піднімалася по рівням маркетинг-плану і отримувала нові матеріальні винагороди. Мої близькі теж щасливі: ми можемо відпочивати де і коли ми забажаємо, ми можемо купувати речі, які нам подобаються.

Я часто повторюю, що MЛM для всіх, але не всі для MЛM. Так, не всі люди надовго затримуються в MЛM-компаніях. Тут треба вчитися та працювати, подолати страх і перебороти сумніви. Очевидно тому багато хто вибирає традиційну роботу, де за тебе думають інші. В MЛM досягають успіху сильні, сміливі та цілеспрямовані люди. Мені дуже подобається спілкування, воно дає мені енергію, коли я бачу, що моя інформація допомагає людям.

В одній зі своїх промов Стів Джобс говорить про те, що в житті часто відбуваються події, сенсу яких ми не можемо зрозуміти, але які можуть дуже допомогти нам в майбутньому, і тоді ланцюжок, здавалося б, незв'язних подій може скластися в красивий мозаїчний візерунок. Але для цього як ніколи потрібні терпіння і завзятість. Я часто приміряю цю фразу на себе і на свій бізнес. Часом в нашому бізнесі можуть відбуватися речі, сенс яких нам абсолютно неясний. Я пам'ятаю, як колись відмови людей доводили мене до сліз… Зараз же у мене настільки виробився імунітет на відмови, що я сприймаю їх як щось само собою зрозуміле, як частину процесу досягнення успіху, як ситуації, які загартовують мій характер і бізнес в цілому.

Навіть якщо часом здається, що ви збилися з вірного шляху, не зупиняйтеся! Мозаїка все одно обов'язково складеться воєдино, якщо продовжувати діяти. Не потрібно бути експертом у всьому і відразу, станьте експертом в чомусь одному, і ви побачите приголомшливі результати.

Думаю, що пройде ще декілька років, і в кожній сім’ї буде особистий представник від нашої Компанії, а необхідність оздоровлення –само собою зрозумілим. Бажаю всім удачі!

Любові! Здоров'я! Щастя і Добра! Мирного неба над головою!

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja