• |

Моросяк Дар'я

Мене звуть Дар'я Моросяк. Я народилася і виросла в Молдові в традиційній сім'ї бессарабських болгар. З дитинства відрізнялася непереможною тягою до знань, до навчання. Не дивно, що у мене в руках опинилося два педагогічних дипломи. ⠀ Моя історія в мережевому маркетингу почалася з того, що під час придністровського конфлікту ми сім'єю прийняли рішення переїхати з Молдови в Україну. Переселенці у наші дні знають ціну такого прийнятого рішення. Позаду залишилися Батьківщина, улюблена робота, квартира, новий будуючийся будинок. Попереду нас чекали безробіття, бідність, депресія, безсоння та повна безнадійність. І два червоних дипломи мене не врятували. Відчувала себе саме так: викинута за борт життя.

У цей час мене запросили на презентацію мережевої компанії. Це була доларова компанія зі значками "Хочеш схуднути...", де я благополучно була втягнута в кредит і пізнала всі поневіряння новачка з гаражною кваліфікацією і купою боргів. Перестала довіряти людям, була у відчаї. Дуже швидко зрозуміла, що з цієї ситуації мені доведеться вибиратися самостійно. В голові було лише одне питання: який урок я повинна здобути?

За пару років я насилу продала весь продукт і розрахувалася з боргами. ⠀ Тоді одразу ж пішла в іншу компанію з доступними цінами та популярним продуктом для здоров'я та краси. Тут я освоїла перший урок: продукт повинен бути ефективним, безпечним і доступним за ціною широким масам населення. Я стала швидко рости по кар'єрній сходинці, почала заробляти перші серйозні гроші.

І ось настав 2014 рік... Оскільки компанія була рублевою, вона швидко покинула ринок. Отримала другий урок: якщо хочеш мати стабільний дохід легально - треба працювати у вітчизняній компанії!

Зайнялася серйозно пошуком української компанії мережевого маркетингу. Вивчала все, що є на нашому ринку, відвідала кілька живих презентацій. Вибір був непростий. У мене вже була своя клієнтська база, своя структура. Страшно переживала: чи підуть за мною люди... сподобається їм продукт... чи підійде їм інший маркетинг план...

Кинула собі виклик і стала освоювати третий урок: висока якість, доступні ціни та надiйне обслуговування допоможуть зберегти структуру! Мiй вибiр зупинився на Компанiї NEW LIFE!

Наступний крок - пошук спонсорiв. Я розумiла, що на перших порах, основна частина роботи ляже на їх плечi, адже треба було передусiм мене переконувати, навчати, мотивувати. Безмежно вдячна своїм спонсорам Володимиру та Ганні Моргун за мудре керiвництво, слушні поради, незабутнi за накалом Бiзнес-форуми, потужнi мотивацiйнi Бiзнес-семiнари, продуманi до дрiбниць Діамантові канікули. Саме на цих заходах формувалася моя команда Лiдерiв.

Звідси урок четвертий: Бiзнес будується разом зi спонсорами. Наодинці нiяк!!! До кiнця другого року роботи я пiдтвердила статус Коронований Діамантовий Директор, статус Майстра отримала вже пiд час вiйни.

Швидко прийшло розумiння, що жити треба в системi, в системi сила успіху - це можливо урок п'ятий. Система спонсорства, система роботи з новачками, система навчання в Компанiї NEW LIFE. Все це є, все продумано, все перевiрено часом i все працює!

Дякую засновникам Компанiї Миколі Борисовичу та Любові Романівні Базарним за чудовий український проєкт, за бездоганний за якiстю та ефективністю продукт, аналогiв якому немає на нашому ринку, за щедрий Маркетинг План, за людянiсть та вмiння тонко вiдчувати душу та переживання мережевика. Саме в цiй Компанiї менi вдалось створити стабільний дохід.

Я пишаюся своєю командою Лідерів. Я вдячна кожному Лідеру за довіру, підтримку, за ваш оптимізм. Ви надійні, стабільні і ви найкращі! Ваш ріст і розвиток мене надихають і не дають зупинятися!

Мережевий маркетинг виявився єдиним для мене виходом, щоб повернутися до повноцінного життя. Завдяки йому я реалізувалася як Лідер, навчилася спілкуватися з людьми, впливати на них і показувати їм нову перспективу стати господарем свого життя. Я можу повести людину і показати їй шлях від невдачі до перемоги, від розчарування до свободи, до мрії⠀разом з нашою командою, разом з Компанією NEW LIFE.⠀

Ну, і на завершення, нескінченна подяка Богу за Його присутність та підтримку в кожній миті мого життя.

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja