• |

Місюра Галина

Моє знайомство з мережевим бізнесом відбулося понад 20 років тому, це було кохання з першого погляду. Я одразу зрозуміла, що це цікаво, благородно та прибутково.

Мені пощастило познайомитися з людьми, які дуже вплинули на мій світогляд і стали для мене прикладом багато в чому. Завдяки спілкуванню з ними, я зрозуміла важливість самоосвіти та особистісного зростання. Дуже вдячна за це та за моє НОВЕ ЖИТТЯ моїм спонсорам Моросяк Дар’ї Георгіївні та сім'ї Моргун Володимира Григоровича та Ганни Геннадіївни.

Працюючи протягом 27 років у школі, я зрозуміла ціну дисципліни та відповідальності. Саме ці якості допомогли мені досягти успіху в мережевому бізнесі. До свого останнього статусу в компанії NEW LIFE я йшла довгих 8,5 років. Але зате яких! Це були найкращі роки мого життя, це життя у кайф! Це зізнання, подорожі, гроші, улюблені друзі. Усім, що я досягла у NEW LIFE, я в першу чергу вдячна своїй команді, великій структурі, кожному окремо споживачеві, партнеру та лідеру від Керівника до Потрійного Діамантового Директора.

Дякую всім за чесне партнерство, за підтримку, за вашу віру та любов до Компанії, продукту та людей.

Дякую рідній Компанії за мою впевненість у завтрашньому дні. Щодня молю Бога про збереження та процвітання нашої Компанії.

У кожного свої цілі в житті. Я бажаю всім досягти своєї мети.

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja