• |

Михалюк Оксана

Моє знайомство з мережевим маркетингом відбулось більше десяти років назад. На той момент я проживала у селі і працювала у місцевій школі вчителем. Заробітна плата у 120 гривень бажала кращого. Одного разу в гості приїхала моя знайома і розповіла, як вона заробляє додаткові гроші. Я запам’ятала лише одну фразу: «Купую три шампуні зі знижкою, потім продаю по ціні каталогу, і так заробляю дев’ять гривень». Можливо дивакувата фраза, але саме вона змінила вектор мого життя!

Пізніше я потрапила на свій перший семінар. Через п‘ять місяців закрила статус Директора в тій компанії, а ще через п’ять місяців звільнилась з роботи. Потім була фінансова піраміда (дуже хотілось мати власне житло), але крім великих боргів і досвіду: як не треба робити, - я нічого не отримала. Далі була інша компанія де заробляла гроші, щоб віддати ті борги. Вислів: ”Істинна цінність знань – це те, що ми маємо”, заставляла задуматись над прожитим життям і над моїми здобутками: окрім дітей, в мене нічого не було. А МЛМ бізнес, який був, нагадував ”валізу без ручки: і нести важко, і викинути шкода”. Я розуміла, що моє життя потребує змін! Я ще не до кінця розуміла саме яких, але вже була готова до змін, своїх власних змін! В той момент, в офіс до мене прийшла партнер і розповіла про продукцію компанії ”Нове Життя”. Перша думка: ну, що наші українці можуть зробити хорошого!? Але, все ж таки, подивилась інформацію в інтернеті, знайшла номера телефонів інформаційного центру, який знаходився найближче до Луцька. І я зателефонувала! Домовились про зустріч! І 31 березня 2015 року розпочалось моє нове життя! Перше відкриття, яке зробила для себе, користуючись нашою продукцією, що УКРАЇНЦІ можуть зробити не просто дуже багато хорошого, а унікального! За два роки роботи в компанії, я стільки отримала слів вдячності від моїх партнерів за нашу продукцію.

Шановні, Базарний Микола Борисович і Любов Романівна, я безмежно вдячна ВАМ за таку чудову компанію, яка дарує людям ЛЮБОВ, ЩАСТЯ, ЗДОРОВЯ та ДОБРО! В жовтні потрапила на бізнес форум. Їхала тоді за останні кошти, і переживала, щоб взуття, в якому я була, витримало цю подорож і не розвалилось! Впродовж трьох днів я отримала масу позитивних емоцій, знань, нових знайомств! Найбільше мене вразили історії успішних людей, а також, коли вітали звичайних членів клубу: весь ОРДЕН ДІАМАНТОВИХ ДИРЕКТОРІВ аплодував їм стоячи!

І був ще один приємний сюрприз! Додому я поверталась з мультиваркою, яку вручили МАЙСТРИ мережевого маркетингу Моргун Володимир Григорович і Анна Геннадіївна! Це успішні люди, які навчають, як мріяти, як бути в гармонії з собою і зі світом в сьогоднішній час, як просто жити і радіти! Цього не навчає жодний ВУЗ! Дякую, за те що ВИ допомагаєте здійснити мої мрії та мрії інших людей!

Кожна людина, яка знаходиться на своїй вершині УСПІХУ туди не впала з неба. Вона пройшла свій шлях! Сьогодні я в дорозі до свого успіху! І в цьому мені допомагають мої наставники: Діамантовий Директор Альохіна Тетяна Олегівна, яка є прикладом працездатності, і величезної роботи над собою, та Коронований Діамантовий Директор Моросяк Дар’я Георгіївна! Завжди дивуюсь, як в такій маленькій, тендітній жінці така велика життєстверджуюча сила, цілеспрямованість, мудрість, терпіння, кладець знань! Своїм успіхом я завдячую саме їм!

Моя молода команда! Дякую, за те що довірились і ми разом крокуємо по НОВОМУ ЖИТТІ! Всі наші досягнення попереду! ТОМУ ВПЕРЕД ДО ЗДІЙСНЕННЯ СВОЇХ ЦІЛЕЙ!

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja