• |

Бойчук Валентина та Абрамкіна Наталя

За фахом я лікар. Після закінчення Київського медінституту ім. Богомольця тривалий час працювала педіатром у поліклініці. Завжди шукала альтернативу традиційному лікуванню. Хотілося якомога менше «пічкати» дітей медикаментами, щоб не нашкодити моїм маленьким пацієнтам. Така можливість з’явилась після того, як у липні 2011 року мені зателефонувала моя знайома. Все життя буду вдячна їй за те, що вона про мене не забула, за те, що я була однією з перших в її списку. Вона запросила мене на зустріч аби прослухати цікаву інформацію. Я погодилась, адже хто володіє інформацією, той володіє світом. Прийшовши на зустріч, я познайомилась із привітною, щирою жінкою – тепер це мій безпосередній спонсор Коронований Директор Асанова Зера Сер’янівна. Вона розповіла про нашу українську компанію, її ексклюзивний продукт. І я, не вагаючись, підписала контракт. Почала випробовувати продукт сама і працювати з ним, розповідаючи та рекомендуючи людям. Я бачила результати своєї праці і це надихало.

Становлення відбулося відносно швидко. Я почала швидко підніматися у статусах і невдовзі стала Консультант Директором. Водночас продовжувала працювати ще й на основній роботі. Зрозуміло, що часу на бізнес не вистачало і довелося дещо затриматись на цьому статусі, але я з місяця в місяць підтверджувала свій статус. Між тим Компанія стрімко розвивалась і я зрозуміла, що тут зможу заробляти більше, ніж на державній роботі, при цьому не маючи над собою керівників, а отже буду вільно розпоряджатися своїм часом. Тож я вирішила звільнитися з роботи і працювати лише у компанії «Нове Життя», займаючись інформаційним бізнесом. Мої діти мене підтримали.

Через місяць після звільнення я відкрилась у статусі Керуючий Директор. Тоді мені активно почала допомагати моя донька, яка перебувала у декретній відпустці. Вона настільки захопилась, що вже й не уявляє себе поза компанією. І вже у жовтні 2015 року, тобто всього за 8 місяців, ми стали Діамантовими Директорами. Про те, як відбулося становлення моєї доньки у компанії «Нове Життя», вона розповідає сама: «Моя історія у Клубній Системі «Нове Життя» почалась справді з нового життя, яке зародилось у мені. Продукцією компанії я користувалась з першого дня підписання контракту моєю турботливою мамою, але по-справжньому повірила і остаточно переконалася у якості та ефективності даної продукції лише тоді, коли завагітніла. Справа у тім, що ми з чоловіком - молода пара, думали: якщо захочемо, одразу ж у нас буде дитинка. Однак виявилось не все так просто. Пройшовши довгий шлях постійного очікування і сподівань, та завдячуючи в тому числі діагностичному обстеженню «МЕДБІОТЕХ» і безумовно продукції компанії, я завагітніла. Це була дуже велика радість для нас і нашої родини – довгоочікуване щастя. Вагітність дуже добре проходила, досить активно, бо під час вагітності я займалася на перших місяцях пілатесом, йогою, а надалі фітнесом для вагітних, ми з чоловіком подорожували, відпочивали. А на 6-ому місяці вагітності мама запропонувала мені поїхати з нею у Ялту на бізнес-форум Клубної Системи «Нове Життя». Я з радістю погодилась. Зізнаюсь, що тоді мене насправді більше приваблювало море, а не бізнес-форум. Хотілося подихати морським повітрям, ароматами Криму, насолодитись чудовою природою. Але в житті нічого випадкового не буває. Триденний форум вразив мене. З першого ж дня я потрапила в дуже теплу, затишну і доброзичливу атмосферу. Простота та доступність лідерів у високих статусах, щирість та відвертість людей, відкритість кожного, хто виступав на великій сцені, абсолютна відсутність пафосу, возвеличення і зверхності - весь цей позитив, я буквально відчувала фізично, бо мала всередині свій внутрішній «індикатор» - моє малятко, а його вже точно нічим не обманеш. Я просто не можу передати, яка дискотека відбувалась у животі протягом цих трьох днів. Думаю, що кожна мама мене зрозуміє.

Спочатку ніяк не могла збагнути: як можна працювати у своє задоволення, при цьому нести здоров’я і благополуччя людям, та й до того ж ставати фінансово забезпеченим. Проте реальні люди, реальні історії їх успіху довели, що цього може досягнути КОЖЕН. Моя свідомість, образно кажучи, переверталася з ніг на голову і з голови на ноги. Безумовно, нам в житті даються моменти, які розставляють все на свої місця. Отож після бізнес-форуму я не могла бути байдужою до діяльності Клубної Системи «Нове Життя» і почала допомагати моїй мамі у її діяльності. З часом моє захоплення переросло у велике хоббі.

У нас народився хлопчик і з дуже активної вагітної я стала дуже активною мамочкою. З чотирьох місяців наш синочок почав відвідувати басейн, з восьми місяців - студію розвитку дитини, з 1 року і 8 місяців - заняття з англійської мови. Нам вистачає сил і здоров’я на всі наші заняття. Маючи ЧУДОвий результат по продукції, я вже не могла стримувати своє захоплення і почала ділитися інформацією зі усіма знайомими. Тепер я розумію, що мій синочок став для мене не перешкодою до активності, а сильною мотивацією і поштовхом до радісного, яскравого та насиченого позитивними емоціями життя. І я бажаю кожному повірити у свої сили, повірити у СЕБЕ, і нехай Ваші мрії стануть реальністю.

Ми безмежно вдячні людям, завдяки яким почали утверджуватися у житті і бізнесі, зокрема, засновникам компанії - сім’ї Базарним: Миколі Борисовичу та Любові Романівні, за унікальний проект, ексклюзивний продукт, за їх грандіозні та масштабні плани втілені в життя, за їх титанічну працю та відданість справі, за їх патріотизм та надану нам можливість втілювати у життя наші мрії. Спасибі сім’ї Коронованих Майстрів Моргун Володимиру Григоровичу та Анні Геннадіївні за їхній життєвий шлях, який захоплює і надихає, які навчають нас системі успіху на бізнес-форумах, за щедрі подарунки, за вміння достукатись до кожного і водночас почути кожного. Також ми вдячні нашому вищому спонсору Потрійному Діамантовому Директору Бондаренко Ірині Іванівні за її активну життєву позицію, за силу характеру. Ця жінка не пасує перед труднощами, завжди підкаже і підтримає. Низький уклін нашому безпосередньому спонсору Коронованому Директору Асановій Зері Сер’янівні за те, що вона «привезла» компанію «Нове Життя» у Хмельницький, за її вміння працювати з людьми. Практично безвиїзно протягом року вона навчала нас системі успіху, допомагала рости, розвиватися і підніматися у статусах. Вона безмежно вірила в наш успіх та зуміла вселити у нас надію та впевненість.

Особлива вдячність нашій молодій та перспективній команді, яка повірила нам і пішла за нами. Не було б такої команди, ми б не відбулись як Діамантові Директори. Завдяки такій співпраці разом йдемо до спільного успіху. Щиро зичимо нашій команді стрімко розвиватися, підніматися у статусах та якнайшвидше досягти статусу Діамантового Директора, а ще - бути здоровими і фінансово незалежними».

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja