• |

Казьмірова Олена

Я, Казьмірова Олена Іванівна, народилася в с. Донське, Березівського району, на Одещині, на даний момент проживаю в місті Ужгород, Закарпатської області. Закінчила спочатку школу, потім вступила до технікуму торгівлі на товарознавця.

Я виховувалася в сім'ї звичайних робітників, батьки дуже трудолюбиві, нас було п’ятеро - чотири синочка і лапочка дочка. Працювати доводилося по-різному, і за фахом, а коли потрібно було отримувати квартиру, то доводилося змінювати напрямок.

Коли переїхала до Ужгорода в 1981 році, то працювала в торгівлі, і так вийшла на заслужений відпочинок. Але пропрацювавши такий період, пенсію отримала 2093 грн, зрозуміла, що на такі виплати в наш час не прожити.

Я стала шукати те, що мене могло задовольнити. Почала пробувати в різних компаніях, мені це подобалося.

Потім випала можливість зустріти Сидор Оксану Іванівну. Вона мені показала можливість нового натурального продукту.

Я шукала натуральний продукт, так як за весь період праці було набуто безліч проблем зі здоров'ям. Ліки  аптечні мені не дуже підходили і я вивчала продукти які є від природи натуральні і без хімії. Так, і це була Компанія "Нове Життя". Спочатку я почала знайомитися з продуктом, споживати, давати своїм рідним. З'явилися чудові результати. І я вирішила ділитися з друзями, знайомими, будувала свою структуру і це у мене не погано виходило. Для цього є система і я до неї прислухалася, ходила на заняття, вивчала Маркетинг План, їздила на форуми. На даний час я виконала статус Діамантового Директора.

Дякую своїм спонсорам: Діамантовому Директору Долинич Яні Миколаївні та наставнику Подвійному Діамантовому Директору Сидор Оксані Іванівні, Майстру Асанову Ріфату та засновникам Базарним Миколі Борисовичу та Любові Романівні за таку чудову Компанію, яка оздоровлює нашу націю.

Пишаюся тим, що я находжуся в такій Компанії.

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja