• |

Гірко Надія

Життя - не просте. Воно навчає нас любити, радіти, змінюватись, навчатись. Моє життя нічим не відрізнялось від інших: сім’я, дім, робота, проблеми, плюс хвороба. Мій стан здоров’я погіршувався і я розпочала пошуки чогось нового, щоб замінило мені таблетку.

Син знайшов сайт компанії «Нове Життя» і мені ця назва дуже сподобалась. Ознайомившись з продукцією компанії «Нове Життя» я почала її вживати. Завдяки вживанню препаратів на рослинній основі компанії «Нове Життя», їх відмінній якості та дієвості, стан мого здоров’я значно покращився.

Пошуки вирішення проблем дало можливість мені познайомитись та спілкуватись із чудовими людьми, Махмутовою Ольгою Володимирівною та Махмутовою Надією Мансурівною. Спілкування з цими чудовими людьми привело не тільки до покращення здоров’я, але й до початку мого НОВОГО ЖИТТЯ без будильників та начальників. Вони стали моїми спонсорами, а я членом їх команди.

Були розчарування, виникали різні проблемні питання, були думки, що з цього нічого не вийде, але постійна підтримка спонсора її вміння направити роботу в потрібному напрямку давали свій результат.

Змінилися мої погляди на життя, на людей, змінилися мої думки і почуття. Крім того я багато почала працювати над собою. Напрацьовувала нові принципи і якості – цілеспрямованість, впевненість, планування, самоконтроль. Я стала отримувати задоволення від своєї роботи. У мене з’явилось багато знайомих, колег, можливість спілкуватись з великим колом людей, можливість навчатися, подорожувати, дивитись на оточуючий світ іншим поглядом.

Ішов час. Я працювала і підіймалася по рінях маркетинг плану компанії «Нове Життя», отримуючи нові моральні та матеріальні винагороди. В нашій роботі головне подолати страх і перебороти сумніви. Перемагають сильні, сміливі та цілеспрямовані. А особливо – це твоя команда. Люди, які вірять у тебе і підтримують тебе в твоїх починаннях. Я вдячна своїй команді за їх довіру, відданість, впевненість в виборі шляху до перемоги.

Також вдячна своєму чоловіку за його підтримку, за його сильне плече, що зрозумів мене у скрутну хвилину вибору, підтримав і підтримує в теперішній час. Я вдячна своїм дітям за терпіння та порозуміння. Дякую своєму спонсору за її уміння знайти сова підтримки, допомогу, за її посмішку і щире серце. А компанії «Нове Життя» я бажаю процвітання, нових злетів та перемог. Всім партнерам – нових статусів, фінансових успіхів і щоб мрії завжди здійснювалися. НОВЕ ЖИТТЯ – це моє життя! Успіхів! Любові! Здоров’я! Щастя! Добра!

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja