• |

Герасимова Лариса та Герасимов Олександр

Життя - це історія. Скільки людей, стільки історій. І всі вони різні, не схожі одна на іншу. Але починаються вони у всіх однаково з народження. Так і ми народились, вчились, зустрілись, одружились, виховали двох красунь донечок і продовжували жити, як більшість людей, робота дім, дім робота. На той час нам здавалось, що це нормально. Нормально працювати на когось, нормально чекати місяцями зарплату, нормально відпочивати, працюючи на городі, нормально відмовляти собі в чомусь, бо на те БАЖАНЕ, не вистачало коштів, нормально подорожувати, дивлячись телевізор і т.д. І так йшли роки.

На початку 2011 року мені стала надокучати одна думка. Десь там, в глибині душі, мені хтось підказував, що я маю щось зробити, але я не знала що. Прямо містика якась. Деколи мене це дратувало, адже це продовжувалось майже цілий рік. І раптом, прийшовши в гості до подруги, вона вручила мені книгу Довідник продукції «КС «Нове Життя». Зацікавило! Вирішила спробувати, адже, щоб взнати смак морозива потрібно його скоштувати. Перше, що придбала це ГЕЛЬ 39. На той час я ще не знала, що саме він прокладе шлях до компанії «Нове Життя».

У лютому 2012 року, одного дня, пролунав телефонний дзвінок, де моя просто знайома людина (на сьогодні найкраща подруга) просила зустрітися з нею. І ось у мене на руках підписаний контракт з компанією. І що дивно, внутрішній голос, що так довго мене дратував, зник. Тримаючи заяву в руках, я не знала що мені робити далі, але велика підтримка мого чоловіка Саші, дуже допомогла мені. Дякуючи йому вже у вересні місяці ми відкрили ІЦ в м. Бар. Після знайомства з компанією «КС «Нове Життя», у нас все змінилося. Змінилися ми, наші погляди на життя, змінилося все, що нас оточує. Ми зрозуміли, що можна жити зовсім по іншому. Відпочивати там де ми хочемо, купляти те, що нам подобається, спілкуватися з тим, з ким нам комфортно. І саме головне, бути сам собі БОСОМ! В мережевому бізнесі все можливо. Працюючи в ньому у людини повинно бути дві цілі: допомогти собі та допомогти людям. Якщо людина прийшла в компанію з однією цілю допомогти тільки собі, то успіху в бізнесі вона не доб’ється. Проти Матінки Природи не підеш!

Ми щасливі, що являємось партнерами такої чудової і могутньої компанії. Великий уклін засновникам компанії «Нове Життя» Миколі Борисовичу та Любов Романівні Базарним за прекрасну можливість відчути смак справжнього життя. Дякуємо усій своїй спонсорській лінії, а саме: Чаленко Ніні Віталіївні та Гірняк Олександру Степановичу за мудрі і дієві поради, Махмутовій Ользі Володимирівні за сказані нею слова, які я запам’ятаю назавжди. На початку своєї праці в компанії, я хотіла втекти, нащо вона сказала: «Куда? А назад дороги нет.» Велика подяка нашим безпосереднім спонсорам Надії Василівні та Дмитру Олексійовичу Солоненкам, які прикладають усі зусилля, щоб передати свої знання партнерам. Ще одна подяка моїй подрузі, яка відхилила пропозицію Надії Василівни і порекомендувала їй мене. І звичайно наша подяка самій найкращій, найактивнішій нашій команді. Команда – це СИЛА! Ми вас цінимо і любимо. Ми з відкритою душею чекаємо тих нових партнерів, які на шляху до нашої команди. Ми запрошуємо вас в наші ряди. Приєднуйтесь! Давайте разом йти через тернії до зірок, до здійснення ваших мрій! Давайте разом допомагати всім людям на планеті стати успішними,здоровими,щасливими! Давайте разом жити в новому житті з НОВИМ ЖИТТЯМ!

Любові! Здоров’я! Щастя та Добра!

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja