• |

Федорак Андрій

Ми Сім'я Федорак: Тетяна та Андрій, у Компанії з 2012 року, наші спонсори Потрійні Діамантові Директори Луцан Олена та Роман, і наставники Майстри Саленко Наталія та Володимир.

Тетяна розпочинала свою діяльність в Компанії зі своїм чоловіком Віталієм, світла йому пам'ять, а Андрій в той час підтримував нашу діяльність, будучи студентом Одеської Юридичної Академії, спостерігав за нашим зростанням в Компанії, згодом, здобувши освіту юриста, зваживши всі за і проти, побачив перспективи у власній співпраці з NEW LIFE і побудові кар'єри в МЛМ бізнесі.

Тетяна Василівна прийшла в нашу Компанію будучи висококваліфікованим лікарем, з великим практичним досвідом, що сформувався за 28 років, адже за плечима були і робота ургентним терапевтом, гастроентерологом, нефрологом, робота завідувачем відділення "Штучної нирки". Також були певні якісні напрацювання і в сфері мережевого маркетингу, тому професійні навики і підприємницька кмітливість зіграли свою позитивну роль: за шість місяців стали Діамантовими Директорами, Тетяна, вийшовши на пенсію в лікарні, в 2014 році ми стали Подвійними Діамантовими Директорами, в тому ж році Потрійними Діамантовими Директорами. Цю вершину Маркетинг Плану ми подолали за перші два роки співпраці з Компанією.

Такий динамічний рух відбувався завдяки унікальній системі побудованій засновниками - сім'єю Базарних, також завдяки спонсорській підтримці та потужній командній грі.

Тому після втрати батька, Андрій у свої 22 роки, вже не міг бути просто помічником і спостерігати, а прийняв рішення продовжити його справу і підтримати маму як Наставника і одночасно ділового партнера, а також став підприємцем і очолив роботу в Інформаційному Центрі, в місті Івано- Франківськ.

Мама дякує сину за його чоловічий вчинок, за підтримку, адже до статусу Потрійний Діамантовий Директор ми йшли з Віталієм, і той об'єм роботи, який дістався Андрію у спадок, був дуже відповідальною ношею для сина. Та він відразу продемонстрував ділові якості, став системним партнером, взяв на себе найскладніші об'єми і поетапно, у взаємодії зі спонсорами та наставниками, у тісній співпраці з командою, за дев'ять з половиною років співпраці з Компанією, у такий важкий час для нашої країни, в Україні триває війна, 2022 рік, наша сім'я вийшла на нову вершину Маркетинг Плану - КОРОНОВАНІ ДІАМАНТОВІ ДИРЕКТОРИ.

У своїй діяльності ми робимо наголос на системний підхід: взаємодію з командою в онлайн середовищі, та безпосередньо в Інформаційному Центрі, де проводимо систематичні навчання, майстер-класи, акції. Важливим моментом успіху є обов'язкове його планування: за всякою перемогою стоїть навчання, праця, індивідуальний підхід і взаємодія. Ми практикуємо систематичну роботу в регіонах і в онлайн середовищі, і в реальному просторі. Наша команда сьогодні працює, без перебільшення в планетарному масштабі. Як професійні мережевики ми робимо ставку на виховання лідерських якостей у партнерів. Сьогодні до нас в команду приходять вже і професійні лідери, яким ми прагнемо відкрити переваги NEW LIFE, направити їх навики та здібності у сферу якісної взаємодії з Компанією. І звичайно, ми щиро радіємо партнерам - споживачам, яких вчимо бути обізнаними в сфері якісного оздоровлення. Як правило, вдячні споживачі поступово стають хорошими та надійними партнерами і йдуть з нами по життю до своїх мрій.

Хочемо наголосити, що наш бізнес - є бізнесом людських відносин і дублювання. За весь час співпраці з Компанією ми не пропустили майже жодного системного заходу. Особливий досвід і якість командної гри ми здобули на Семінарах Команди сім'ї Саленко, ми щиро дякуємо дорогим Наставникам за Семінари успіху, форуми, які надихають, підбадьорюють, дають колосальні знання та досвід, такі зустрічі, і в офлайн і онлайн форматі, дуже цінні, особливо в наш час, вони відкривають друге дихання. Командна гра - це велика сила. Сьогодні ми дякуємо за підтримку своїй команді Переможців, яка тільки за останні місяці, в умовах війни значно виросла. Це і є критерієм якості.

Сьогодні працювати на економіку України - це примножувати її успіх і перемогу, це важлива допомога нашим воїнам, і це те, що сьогодні нас найбільше мотивує - не зупинятися на досягнутому.

Це наш маленький крок до Великої Перемоги України!

Наша порада всім партнерам - не бійтеся невдач, не бійтеся втрат і поразок. Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Дійте і Перемагайте!

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja