• |

Бойко Анна і Бойко Павло

Я, Бойко Павло Петрович, лікар-гастроентеролог вищої категорії, але це в минулому, бо тридцять два роки медичної практики, постійного пошуку, пізнавання нового, незадоволеність офіційною медициною (через те, що хронічні захворювання не лікуються) примусило мене піти з роботи за вислугою стажу і дякуючи знайомству з українською компанією МГО КС «Нове Життя». В листопаді 2013 року кардинально почали змінюватися мої погляди на офіційну медицину. Під час прийому лікарських рослин, я не міг збагнути протікання оздоровлення пацієнтів. У одних хворих нормалізувався холестериновий рівень в крові (без статинів), у інших стенокардія напруження знімалася без фармпрепаратів, відбулося оздоровлення з невритом лицевого нерва за лічені дні і т.д. – все це з ділянки фантастики, а тут стає реальністю.

До травня 2014 року я мав різноманітні роботи в сфері оздоровлення, але я прийняв рішення закінчити офіційну медичну практику та інші додаткові роботи і з головою поринув в одну - це «Нове Життя», яка приносить мені моральне задоволення, інший рівень життя і впевненість. В кінці травня до моєї праці приєдналась моя друга половинка, моя кохана, Анюта, яка поставила ультиматум, що буде лише до кінця серпня допомагати мені в Інформаційному Оздоровчому Центрі тому, що вона мала свій бізнес, працюючи викладачем та перекладачем англійської та іспанської мови.

Але побачивши перспективу, вона вирішила допомагати мені, швидко опанувала маркетинг КС «Нове Життя» і стала гідним партнером. За шість місяців наполегливої праці та плідної роботи нашої команди ми досягли рівня подвійного Діамантового Директора за що їм дуже вдячні. Також хочу відзначити роботу своїх спонсорів подвійного Діамантового Директора Тригуб Тетяну Федорівну та потрійного Діамантового Директора Саленко Наталію Миколаївну, які наполегливо і систематично працювали з нашою командою і результатом цієї праці з’явились ми і наші послідовники подвійні Діамантові Директори Маланчук О.Г., Козиряцька Л.І., Діамантові директори Михнюк Т.П., Гибало В.С. і їхні великі дружні команди.

Бажаємо всім успіхів, віри в себе, в продукт і звичайно, Любові, Здоров’я, Щастя та Добра!

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja