• |

Агаркова Валентина та Шакіров Володимир

Ми – супружна пара. Я – лікар - психіатр, дружина – педагог вищої школи, тривало була проректором.

А.В. Наш спонсор – Бабяк Любовь Алексеевна, член клуба в успешной киевской команде Тройных Бриллиантовых Директоров Рябухиных Вячеслава Евгеньевича и Юлии Анатольевны.

Ш.В. Про українську компанію, яка виробляє фітопродукцію, ми довідалися від Любові Олексіївни. Дружина кілька разів побувала в Інформаційному Центрі Рябухіних, вдома ми обговорювали можливість стати членами Клубної Системи, знайомилися з основами бізнесу в компанії. Стримувало одне: як при низькій ціні продукції можна заробляти «великі гроші». Майже жартома я сказав: «Хіба що реалізувати її вагонами!». З часом ми зрозуміли, що усе здобувається з великою командою активних співробітників – членів клубу.

Щодо якості, то «продукція без цукру і спирту» - це ідеальний варіант лікувальних засобів рослинного походження.

Побачили величезні можливості об’єднати дві наші, такі різні спеціальності, у спільний бізнес, маючи єдині життєві погляди і сімейні цілі.

А.В. Наша продукция - без возраста, и мы в этот продукт верим. В.М. Підтвердженням цього є моя особиста історія. Була ситуація, коли міг втратити все, нічого не знати, нічого не досягти… Так сталося, що невдовзі, після підписання заяви про членство в клубі, у мене виявили важку хворобу за тестами крові. Лікарі сказали, що фармакологічних середників для поліпшення стану мого здоров’я нема! Про це ми розповіли нашим вищестоячим спонсорам Юлії Анатоліївні і Вячеславу Євгеновичу, спитали про наявну фітотерапію мого стану. Вони звернулися за консультацією до головного лікаря компанії Булигіної Світлани Олексіївни та засновників «Нового Життя» Миколи Борисовича і Любові Романівни Базарних. Вони відізвалися як найрідніші. Нас вразило, що до початківця була виявлена така увага, неочікувана від людей, у яких нема хвилини вільного часу. Ми безмірно вдячні Вам, Миколо Борисовичу та Любов Романівно! Низький уклін Вам за людяність і створену продукцію! Ними була спільно складена програма оздоровлення з використанням виключно продукції компанії. Була справжня боротьба за моє здоров’я. У той час я приймав по 15-17 різних екстрактів і еліксирів, таблеток і капсул; жартував, що лікуюся як Карлсон, який живе на даху, але він вживав тільки варення – а скільки тих фруктів, а я знав смаки валеріани, чистотіла, кропиви, льону, конюшини лугової, лопуха, чаги, берези; численних еліксирів - думаю, що Карлсон позаздрив би мені! Як розумієте, важка хвороба була подолана, я з вами!

Незабаром отримав перше визнання компанії – це диплом «100 відсотковий споживач». А.В. Мы посещали все бизнес-семинары, каникулы бриллиантовых директоров, читали тематическую литературу, истории успеха многих лидеров компании. Так формировался наш характер и профессионализм руководителя дистрибюторской ветки.

Лидер должен уметь все. В компании открыли для себя новую грань успеха – это сила команды и сила системы обучения. И мы строим команду лидеров-единомышленников. Команда – это другая ответственность и другой подход.

Растем мы и усовершенствуется наша команда. В команду пришли удивительные, замечательные, целеустремленные люди. Мы благодарны всем им за доверие, понимание и веру в нашу команду.

Мы часто задумываемся: что продаём больше – продукт или бизнес? Продукт – это усилия. Бизнес – это красивая жизнь, наш ребенок, которого мы вынашиваем, вкладываем время и растим!

В.Ш. Енергія успіху – в нас самих: її черпаємо з кожної результативної розмови з членами команди і кандидатами в члени клубу, з кожної маломальської перемоги, з успіху лідерів. Ці позитивні емоції – звичайні, але необхідні. У команді існує добрий дух дублювання, бо ці риси наставників їм легко повторити. Нарешті хочу розкрити ще один секрет нашого успіху: на одній з перших святкових презентацій я дослухався, що в перспективі моя дружина може стати Коронованим Директором, вважай – мільйонером! Мене не влаштовувала роль чоловіка мільйонерки! Тоді вирішив долучитися до серйозної спільної роботи, щоб стати мільйонером по-праву!

Хронологія нашого успіху така:

  • 9-річча компанії ми святкували у статусі Управляючого Директора;
  • На 10-річча ми прийшли Діамантовими Директорами;
  • 12-річча компанії ми святкували у статусі Подвійного Діамантового Директора.

Ми ні з ким не змагаємося, у нас немає сумніву чи зможемо, просто ми перемагаємо наші обставини, щоб здійснити свій бізнес-план. А.В. Живите сегодня, потому что вчера уже нет, а завтра может не будет. Знайте, что сегодняшний день – это самый лучший день в вашей жизни.

Работайте как будто Вам не надо денег; Любите, как будто Вас никто не обижал; Танцуйте, как будто Вас не видят; Пойте, как будто Вас не слышат; Живите, как будто на Земле Рай!

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja