• |

Касянчук Володимир

Я, Касянчук Володимир, народився та виріс в мальовничому селі на Житомирщині. Радісне дитинство, школа, армія майже так як у всіх. До праці та заробітків залучився з 5 класу (11 років), допомогав рідному колгоспу збирати картоплю, льон, хміль та будував дорогу в селі. Після армії вступив та закінчив Чернігівський педагогічний інститут, став вчителем фізичного виховання та тренером. Були великі плани та мрії. Робота кипіла, мої вихованці займали призові місця на районних, обласних та республіканських змаганнях.

Сім'я росла, грошей на утримання треба було більше і більше… Перекваліфікувався на будівельника. Працював і вчився, освоїв багато нових спеціальностей. Працюючи каменярем, доводилось за день перевертати до 25 тон каміння. Підірвав здоров'я та спину. Грошей заробляв більше, але втрачав здоров'я. Почав задумуватись де б знайти таку роботу, щоб заробляти мізками ті ж гроші. Подумав i через деякий час пропозицiя від польської мережевої компанії. “Ми тобі допоможемо”- ці слова дуже мене здивували. Я завжди покладався тільки на себе, а все що не розумів я не брав до уваги. Через деякий час відвідав презентацію російської компанії, фітопродукція якої мене зацікавила. Почав оздоровлюватись, згодом пробував заробляти. Купи-продай, надовго мене не хватило. Потім була американська компанія, прийшли перші успіхи. Після 2008 року криза і прив'язка продукції до долара зробили свою роботу, я почав втрачати…

І от одного дня дзвіночок від Ніколаєвої Алли Миколаївни, на той час вона була споживачем в моїй групі, приємне передчуття, що все буде добре. Ми зустрілись в Житомирі, Алла Миколаївна розповіла мені про українську компанію, про чудову продукцію, про доступні ціни та прекрасні умови праці. Того ж дня я став членом клубу “Нове Життя”, а Алла Миколаївна моїм інформаційним спонсором. Інтуїція мене не підвела, в Новому Житті дійсно дуже багато переваг над схожими компаніями. І закрутилося нове життя під опікою та контролем (любимого спонсора). Перші статуси прийшли порівнюючи швидко. На одному з бізнес-форумів в Ялті був відзначений навіть Срібним Орлом та подарунком від унікального подружжя лідерів Моргун Володимира Григоровича та Ганни Геннадіївни. Море емоцій та позитиву. Група росла, але в статусі Керуючий Директор засидівся. Під Новий 2015 рік виконав статус Діамантовий Директор.

…Можливо я і засидівся в цьому статусі, але я завжди слідував системі, відвідував всі бізнес-форуми, які допомогли мені проаналізувати свої помилки і дали надію на те, що в мене все вийде так як я хочу. Здійсняться всі мої заповітні мрії в найближчому майбутньому. Бо слідуючи системі, яка є в нашій компанії не можна бути неуспішним. В свою команду я відбираю однодумців, з якими будемо підкоряти нові вершини, нові статуси та країни. Я вірю компанії, де народжуються нові мрії і вірю що успіх обов'язково прийде.

Дякую всім партнерам моєї команди, хто відповідальний та надійний! Безмежно вдячний любимому спонсору, Ніколаєвій Аллі Миколаївні! Дякую зірковому подружжю Моргун Володимиру Григоровичу та Ганні Генадівні за навчання та мотивацію! Велика подяка нашим засновникам Базарним Миколі Борисовичу та Любові Романівні за унікальну продукцію та надійну компанію! Любові! Здоров'я! Щастя! та Добра!

*Todas las historias de éxito son revisiones individuales de nuestros socios. El éxito de su negocio con New Life depende de usted.

Hacerse un partner

Regístrate ahora
Registración