• |

Ніколаєва Алла

Кожна людина має мрію. І в мене вона була. Я дуже хотіла подорожувати. Часто уві сні мені снилася далека Африка, піраміди. Я уявляла як лечу туди на літаку і розглядаю з висоти всю цю красу. Але коли прокидалася, то розуміла, що зі своєю зарплатою вчителя я буду літати тільки уві сні.

Коли в 2008 році я вперше була на презентації американської мережевої компанії, і зрозуміла, що життя можна змінити, що мережевий маркетинг допоможе мені здійснити мою мрію. Я пробувала себе у різних зарубіжних мережевих компаніях, але особливих успіхів не досягла.

В грудні 2009 року я познайомилася з Михальчук Євгенією (у майбутньому – мій улюблений спонсор), яка повідомила, що в Україні є молода мережева компанія з чудовими продуктами для здоров’я і краси та вигідним для споживача маркетинг планом. Спершу мене бізнес мало цікавив. Я почала пробувати продукцію на собі та своїх близьких. Були побоювання – а раптом ці фітопрепарати не працюватимуть. Я живу у селі, працюю у школі. У нас все на виду. Але коли побачила приголомшливі результати на собі, на батьках, зрозуміла, що не можна мовчати. Треба про нашу продукцію розповідати всім людям.

Що цікаво, продукцією користувалася, а бізнес не будувала, доки не поїхала на свій перший у житті бізнес-форум до Ялти у квітні 2010 року. Ось там у мене нарешті розплющились очі, я побачила можливості мережевого бізнесу. Після повернення стала активно працювати і за перший місяць зробила два статуси – Директора та Консультант Директора. У жовтні підтвердила статус Керуючого Директора, а у грудні зробила перший місяць Діамантового Директора, але неправильно порахувала бали і залишилася без винагороди і без статусу. Морально було дуже важко, але мої спонсори та команда підтримали мене. І знову ж таки потужним поштовхом для роботи послужив черговий квітневий бізнес-форум. Травень, червень, липень 2011 –го – і в серпні мене вітають із статусом Діамантового Директора. А потім мене вітають у Ялті. Кошик з трояндами – це теж моя здійснена мрія.

Почуття та емоції, коли ти перебуваєш на сцені, неможливо передати словами. Це треба відчути. Так, довелося пережити і розчарування, і нерозуміння близьких, але заради цього моменту слави та визнання варто трудитися і йти далі. Хотілося також швидко і далі бігти сходами нашого Маркетинг Плану. Але в моїй діяльності настав якийсь штиль. Здається, все роблю правильно, приходять нові люди, а новий статус все не дається. Новим поштовхом для всіх нас були зміни у Маркетинг Плані. Спочатку здавалося, що стало важче, багато хто почав шукати якісь підводні камені, але я завжди вірила, що наші засновники Базарні Микола Борисович і Любов Романівна ніколи не зроблять погано своєму дітищу, вони дивляться далеко вперед і прораховують вигідні для нас варіанти. І коли розібралася у всіх нюансах Маркетинг Плану, вдалося вирватися із замкнутого кола. Через два з половиною роки разом зі своєю улюбленою командою ми дійшли статусу Подвійного Діамантового Директора.

Потім знову затишшя: працюю за системою, люди йдуть в команду, а от новий статус не дається.

Довгих 8 років я йшла до омріяного статусу Потрійного Діамантового Директора. Цікаво, що зробила я його в листопаді 2022 року, коли на Україні війна, розгубленість. Аналізую, чому так? Відповідь проста: мені хотілося цього статусу, а от мисленням я до нього не доросла. Починаючи з 2019 року, я почала інтенсивно навчатися у своїх наставників Моргуна Володимира та Анни роботі в соцмережах. І коли нас загнав ковід по домівках, я продовжувала вести свій бізнес через інтернет.

Я проходила багато платних і безкоштовних навчань, тренінгів, марафонів, підняла собі вищу планку і зрозуміла, що можу більшого. Я продовжую вчитись і розвивати своє мислення і ставлення до людей, бізнесу, обстановки, в якій знаходжусь, і розумію, що саме мій досвід, моє сильне бажання допомагати людям, моя найсильніша в світі команда зробили неможливе – рівно через рік – я виконала новий високий статус Коронованого Діамантового Директора.

У моїй першій лінії зросло: 1 Потрійний Діамантовий Директор, 1 Подвійний Діамантовий Директор, 1 Діамантовий Директор, 3 Керуючих Директора і 12 Консультант Директорів і Директорів, які побудували свої сильні команди, в глибині яких з'явилися свої Потрійні і Подвійні Діамантові Директори. А це говорить про те, що працює система дублікації.

Велика гордість у моїх грудях від того, що люди почали заробляти гідні гроші, багато хто відкрив Інформаційні Центри по всій Україні. І я теж зважилася на серйозний крок – відкрила свій Інформаційний Центр у Києві. Були сумніви – адже це Київ – дорога оренда, різноманітність інших мережевих компаній, але віра в Компанію, спонсорів, допомогла мені освоїти новий для мене бізнес. Вірте в те, що ви робите, вірте у свого наставника – це єдина людина, яка зацікавлена у вашому успіху. Я дуже вдячна за розуміння, терпіння та підтримку Володимиру та Анні Моргун, Олександру та Євгенії Михальчук!

Дорогі компаньйони! Вірте у свою мрію! Ставте цілі та постійно рухайтеся вперед! Адже у нас сильна підтримка – це наші чудові засновники – Базарні Микола Борисович та Любов Романівна, які подарували нам неперевершений вітчизняний проект – компанію НОВЕ ЖИТТЯ!!!

*All success stories are individual reviews of our partners. Your business success with New Life is up to you.

Become a partner

Register now
Registration