• |

Сахно Людмила та Сахно Петро

Я познайомилась з КС «Нове Життя» влітку 2015 року. Привела мене в цю компанію дуже хороша, духовна людина Кириченко Світлана Дмитрівна, якій я дуже вдячна. Спочатку мій чоловік говорив, що нехай це буде мій бізнес, але коли потрібно було відкривати офіс, він мені допоміг і приєднався до мого контракту. На сьогодні це вже наш бізнес. Я дуже вдячна своєму коханому за підтримку, мужність і любов. Зростання по статусах відбулося завдяки спільним зусиллям. І це можливо будь-кому, тому що в минулому я - соціальний працівник, освіта повна середня, професія - кухар з червоним дипломом. Чоловік бізнесмен, який за своє життя поміняв багато профілів різного бізнесу. При цьому гроші в нас були, але вільного часу і здоров’я - ні.

У нас завжди була мрія збудувати бізнес, щоб не самому працювати, а командою. І ця мрія здійснилась в КС «Нове Життя». На цей час у нас велика команда по всій Україні, а також за її межами, наших прекрасних партнерів, винуватців нашого успіху, яких ми дуже любимо.Також ми маємо гарні прибутки, здоров’я, багато цікавих подорожей, нові знайомства.

А найбільш нам пощастило познайомитись з подружжям Бойків, Павлом Петровичем і Анною Леонідівною. У нас не вистачить слів, щоб висловити їхні позитивні якості і гідності. Ми просто щасливі, що знаходимось у їхній структурі. Це дійсно спонсори з великої букви, як батьки нас зростають, плекають, наставляють, підтримують в труднощах, вміють вислухати, а також розділяють радість разом з нами. Безмежно вам вдячні, що ви повірили в нас!

Великим прикладом послужили для нас подружжя наших Коронованих Майстрів Моргун Володимира Григоровича і Анни Геннадіївни, які наполегливою працею досягають все нових і нових вершин. Ми вами пишаємось, залишайтесь такими, які ви є.

Також хочемо висловити велику подяку нашим засновникам Базарним Миколі Борисовичу і Любов Романівні, за чудову компанію і прекрасну продукцію. Зустріч з вами надихнула нас на подальшу роботу ще з більшим натхненням. Нехай Господь продовжує ваші роки і благословляє на усіх життєвих шляхах! І на останок хочу дати декілька порад тим, хто має ціль і мрію стати лідером. Якщо ви маєте бажання мати хорошу команду починайте працювати над собою. Коли прийдуть випробування пам’ятайте, те що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Я вдячна Богу, що веде мене таким шляхом.

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja