• |

Нікітенко Олена та Нікітенко Наталія

Народилась і виросла я в маленькому селі біля Вінниці. Отримала вищу освіту в Вінницькому сільськогосподарському інституті. Вийшла заміж, у нас народилась донечка. Чоловік працював в міліції, і у нього не було великих доходів і бажання їх мати, жити в достатку.

Батьки купили нам маленьку квартирку. А хотілося більшого. Тому всю ініціативу я взяла на себе.

Після інституту, коли мої одногрупники пішли працювати в банки і податкову, економістами, я пішла працювати на базар. На той час там були трохи більші доходи. Бог завжди дає нам шанс, а скористаємось ми ним чи ні - то наш вибір.

Такий шанс я отримала. Інститут, в якому я навчалась по контракту, відправляв студентів в Ірландію. Я прийняла рішення поїхати, щоб заробити грошей і поміняти житло на більше. Дома я залишила шестирічну доньку, чоловіка, який не мав можливості поїхати разом зі мною.

Мені було дуже важко, я розривалась між донькою і високими доходами. Наступив час, коли я прийняла рішення повертатися додому. Дома адаптуватись було складно. Я просила Бога допомогти знайти мені таке заняття, де можна було б отримувати достойний дохід і мені це одночасно приносило задоволення.

У нас народилась ще одна донечка. Я, сидячи дома в дикретній відпустці, шукала можливості додаткових заробітків. Так я вперше познайомилась з мережевим маркетингом. У мене були гарні спонсори, компанія, навчання. Я віддалась повністю: їздила на семінари, робила великі закупки. Робила все, що було потрібно. Але пройшов час, гроші, які я привезла закінчувались, а доходів не було. Я шукала можливості і познайомилась ще з одніїю мережевою компанією. Там також я не отримувала доходів. Але саме завдяки цій компанії, я познайомилась з КС "Нове Життя". Моїми спонсорами стали люди, з якими я ніколи не була знайома, не була в їхньому списку - це Пшенечнюк Валентин Ніконович і Мошак Зоряна Миколаївна.

Так розпочалась наша співпраця. Зоряна Миколаївна приїжджала два раз на місяць, ми запрошували людей, проводили презентації. Так в моїй команді з'явились активні партнери, завдяки яким розпочався мій ріст в компанії. Я вдячна своїй команді за нашу плідну співпрацю.

Низький уклін і вдячність Засновникам компанії сім'ї Базарних за таку можливість жити і заробляти в нашій рідній Україні. Я щиро вдячна своєму спонсору Мошак Зоряні Миколаївні за мої досягнення. Саме завдяки цій людині моє життя координально змінилось. А також хочеться подякувати Асановій Зері Серіянівні і сім'ї Моргун за їхні потужні школи і за те, що вони міняють долі людей.

На сьогодні я щаслива людина і вдячна Богу за таку можливість у моєму житті. "Нове Життя"- це моє життя!!!

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja