• |

Лукаш Мирослава і Лукаш Едуард

Народилася я на Тернопіллі в мальовничому селі Саджівки. У цій місцевості розташований природний заповідник «Медобори», краса якого оспівана у галицьких піснях. Тут, на горі Медобори, творив свою поезію Іван Франко. Там пройшло моє дитинство та шкільні роки. Після закінчення школи навчання продовжила в Тернопільському комерційному інституті, де здобула економічну освіту та познайомилася із майбутнім чоловіком. Продовжила навчання в магістратурі Тернопільського національного економічного університету за спеціальністю “Фінанси підприємств”. Потім довготривала відпустка по догляду за дітьми примушувала задуматись про перспективи майбутнього, високооплачувану працю. Я завжди прагнула мати свій бізнес, допомагати людям.

Чоловік Едуард, народився в м. Тернополі, де після закінчення школи навчався в Тернопільській академії народного господарства, де здобув економічну освіту. Працював та навчався в Тернопільському експериментальному інституті педагогічної освіти, де здобув психологічну освіту. В Києві захистив кандидатську дисертацію по психології. Працював директором економічного коледжу при Тернопільському комерційному інституті, доцентом кафедри “Маркетингу та комерційної діяльності”. Криза в освіті, скорочення навчального навантаження, зменшення оплати праці, зростання сімейних потреб заставили шукати основне місце доходу.

І в листопаді 2014 року наше життя почало поступово змінюватись на краще. Ми стали споживачами високоякісної продукції, яка давала хороші результати по здоров’ю. Мова йде, про компанію «Нове Життя», з якою нас познайомила мама, наш інформаційний спонсор – Діамантовий Директор Лукаш Лідія Миронівна. Ми їй довіку вдячні за надану інформацію, мудрість, любов, віру та підтримку, за дбайливість та простоту у відносинах.

Переломним моментом стало покращення стану здоров'я нашої старшої донечки. Пригадую, що Едуард годину сидів в авто під аптекою і сумнівався що гострого пієлонефритy донечки можна позбутися за допомогою продукції нашої компанії. Тоді мама зателефонувала до Асанової Зєри Сер’янівни, яка чітко і впевнено сказала яку продукцію і в якій кількості потрібно дати дитині. Результат не забарився. Вже за тиждень донечка одужала. Так сумніви щодо якості продукції компанії «Нове життя» остаточно розвіялися. Ми завжди прагнули користуватися натуральною продукцією без шкоди для здоров’я та життя. Тоді ж почали рекомендувати продукцію своїм друзям та знайомим.

Так в «Новому житті» ми вперше почали успішно займатися мережевим маркетингом. Попередня доларова компанія не виправдала сподівання. Зараз ми спілкуємося з різними людьми, завжди прагнемо робити людям добро, допомагаємо оздоровитись. Приємно чути слова подяки, відчувати себе потрібним для людей, отримувати визнання та повагу.

Компанія дала нам можливість самореалізовуватись, самовдосконалюватись. Спілкування з вищестоящими спонсорами змінює світогляд, думки, погляди на життя. Зараз ми розуміємо, що мережевий маркетинг – це бізнес майбутнього. Тільки тут ми можемо поділитися з людьми можливістю заробляти та здобути фінансову незалежність.

Особливу подяку висловлюємо Коронованому Діамантовому Директору Асановій Зєрі Сер’янівні. Знайомство та спілкування з якою кардинально змінило наше життя. Її захоплююча історія стала для нас прикладом життєвої стійкості і сили духу. Вона не жаліючи ні сил, ні засобів приїжджала до нас, проводила потужні школи, навчала як бути успішними, багатими, щасливими та здоровими. Дякуємо за допомогу у відкриті Інформаційного центру. Дякуємо за мудрість, за поради та рекомендації, за доброту, привітність, енергійність, витримку та віру в нас. Ми гордимось що з нами справжній лідер.

Щиро дякуємо Потрійному Діамантовому Директору Бондаренко Ірині Іванівні за навчальні школи та життєвий приклад успішної жінки.

Дякуємо сімейній парі Володимиру та Анні Моргун, які є для нас прикладом успішного та щасливого сімейного життя, за захоплюючі бізнес-форуми, діамантові канікули, за спілкування яке бере за душу та заставляє переосмислити життєві цінності.

Окремі слова подяки хочемо виразити засновникам компанії МГО КС «Нове Життя» – сім’ї Базарним Миколі Борисовичу і Любові Романівні за достойний бізнес, міцне здоров’я, фінансову стабільність та впевненість у завтрашньому дні.

Також хочемо подякувати Управляючому Директору Бірюк Людмилі Максимівні за доброту та підтримку.

Щиросердечно дякуємо нашим батькам за те, дали нам життя, відпустили нас в «Нове життя». Дякуємо за любов, віру, доброту, чуйність, розуміння, повагу, підтримку, турботу, за те що ви є! Дякуємо нашій міцній та зростаючій команді за те, що повірили та пішли разом з нами в «Нове життя». Дякуємо Богу за все!

Ставте перед собою цілі! Досягайте їх! Йдіть до своєї мети! Живіть повноцінним життям! Будьте коханими, здоровими та щасливими! ЛЮБОВІ! ЗДОРОВ’Я! ЩАСТЯ та ДОБРА!

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja