• |

Лукаш Лідія і Лукаш Ярослав

Народилася і виросла я в файному місті Тернополі. З своїм майбутнім чоловіком познайомилась заочно, коли навчалась в дев’ятому класі. Ярослав родом з мальовничого села Збриж Борщівського району. На крутих берегах Збруча пройшли його дитячі та юнацькі роки. Там виплекалась любов до природи та до людей. Мій старший брат, служив у війську разом з моїм майбутнім чоловіком. Два роки ми листувалися і обмінювалися фотографіями. Після закінчення школи вийшла заміж. Народився старший син Едуард. Я закінчила професійно-технічне училище і працювала майстром з пошиття верхнього жіночого одягу. Ярослав закінчив навчання в Бережанському технікумі механізації і електрифікації. Працював водієм. Йшли роки. Життя спливало розмірен від авансу до зарплати. Хотілося якихось перемін на краще.

Проживши пів століття, я зрозуміла, що всі переміни циклічні, так як і все в нашому житті. Для досягнення будь-якої цілі, потрібно прийняти переміни, а кожна переміна обов’язково приводить до кризи. Якщо ви хочете мати те, чого ніколи не мали, навчіться робити те, чого ніколи не робили.

І ось перша криза в моєму житті – Горбачовська перебудова. Потреба в ательє почала відмирати. Я закінчила бухгалтерську школу. Моя трудова діяльність за другою спеціальністю тривала шість років. В дев’яностих – прийшла друга криза. Розпочалися масові скорочення. Заборгованості по виплаті зарплат, або “ще краще” бартер. Народився наш молодший син Мар’ян. Як жити дальше ми не знали. Залишившись без роботи, Ярослав став приватним підприємцем. Ми відкрили майстерню по ремонту автомобілів. Життя ніби почало налагоджуватися, але зовсім не було вільного часу і спокою від контролюючих органів і бандитів.

В 2000 році в мене розпочалися серйозні проблеми зі здоров’ям. Традиційна медицина не допомагала. На допомогу прийшов БАД. Це була доларова компанія. Здоров’я покращилося – гаманець схуд. Тут і розпочалося моє перше знайомство з мережевим маркетингом. Працювала за принципом – успіх прийде до того, хто залишиться в компанії. Успіх приходив а винагорода не спішила. Черговий “стрибок” долара вирішив все. Але сама ідея мережевого маркетингу не давала спокійно спати.

Я безмежно вдячна своєму безпосередньму спонсору Бірюк Людмилі Максимівні, яка започаткувала бізнес КС “Нове Життя” в Тернополі. За її віру в мене, за допомогу, за простоту і щирість у відносинах.

Я вдячна їй за те, що вона познайомила мене з людиною, яка подарувала Тернополю “Нове Життя”. Це Коронований Діамантовий Директор Асанова Зєра Сер’янівна, яка показала своїм прикладом як потрібно працювати за системою. Вона вчить, як добитись успіху, всиляє впевненість, з розумних споживачів виховує справжніх лідерів.

Висловлюю величезну подяку своїй команді, за те що ви є. Дорогі мої, я ніколи Вас не підведу. Без Вас я не стала б успішною.

Я дякую долі за те, що мої діти, Мирослава, Едуард і Мар’ян, разом зі мною займаються бізнесом в компанії “Нове Життя”. Мирослава і Едуард перші Діамантові Директори в моїй структурі. Вони відкрили перший Інформаційний Центр в Тернополі. Мар’ян досяг статусу Директор. І це тільки початок. Дякую за те, що діти повірили мені.

Щиро вдячна Потрійному Діамантовому Директору Бондаренко Ірині Іванівні за її приклад сильної, успішної жінки. За потужні школи. Сімейній парі Майстрам Моргун Володимиру Григоровичу і Анні Геннадіївні, за навчання, як можна і потрібно жити. Засновникам компанії Базарним Миколі Борисовичу і Любов Романівні за можливість реалізувати свої мрії.

Будьте успішними! Ваше життя в Ваших руках! Сприймайте кожну можливість як останню!

ЛЮБОВІ, ЗДОРОВЯ, ЩАСТЯ І ДОБРА!

*Wszystkie historie sukcesu to indywidualne referencje od naszych partnerów. Sukces Twojego biznesu z New Life zależy od Ciebie.

Stać się partnerem

Zarejestruj się teraz
Rejestracja