Форостян Людмила Анатоліївна та Ігор Святославович

Коли нам з дружиною виповнилося 30 років, я звільнився в запас з лав збройних сил України, і вся наша сім’я переїхала в м. Полтаву. Я працював в податковій інспекції, податковим інспектором, дружина почала займатися традиційним бізнесом.

Все починалося з торгового намету. Бізнес почав розширюватися, відкрили магазин, дружина не встигала, навантаження збільшилося, і я вирішив звільнитися з податкової, відкрив теж підприємницьку діяльність. Потім відкрили кафе.

Ви прекрасно розумієте, для того щоб почати займатися традиційним бізнесом, потрібно вкладати величезні фінансові кошти або йти в банк і брати кредит.

Традиційним бізнесом ми з дружиною займаємося більше 20 років. Якщо хтось не знає, що таке традиційний бізнес, то я вам хочу сказати, що це недоспані ночі, це нервові зриви, це постійні перевірки різних контролюючих органів, це конкуренція, ми роками не знали, що таке відпочинок. І що цікаво - гроші є, а відпочивати ніколи. Ну і природно з цього можна зробити висновок - втрата здоров'я, втрата дорогоцінного часу, мале спілкування зі своїми дітьми.

Друзі, на сьогоднішній день ми з Людмилою найщасливіші люди. А знаєте чому? Тому, що ми пов'язали наше життя з прекрасною компанією «Нове Життя».

По-перше - наша сім'я поправила своє здоров'я.

По-друге - у нас з'явилося багато друзів-однодумців.

По-третє - у нас з'явився вільний час для відпочинку і подорожей.

По-четверте - ми заробляємо не менше грошей, ніж в традиційному бізнесі, тим більше, що в мережевому бізнесі обмежень в заробітку немає.

Три з половиною роки тому, якби нам сказали, що ми будемо займатися мережевим бізнесом, то ми б в це не повірили.

Все почалося зі здоров'я. У Людмили була мастопотія грудей, вона стояла на обліку в онколікарні, була під наглядом лікарів. Ще у неї був високий тиск, лікувалася в стаціонарі. Але змін ніяких не відбувалося.

Одного разу вона зустріла знайомого, він побачив її хворий стан. Запитав що трапилося? Вона розповіла йому свої проблеми по здоров'ю. Він запропонував їй спробувати продукцію компанії «Нове Життя» і запросив нас в офіс до своїх спонсорів. Десь півроку ходив за дружиною і при кожному зручному випадку нагадував їй про зустріч. І кожного разу вона йому відмовляла, бо не вірила. Вона говорила йому, що якщо їй лікарня не допомогла, то як їй допоможуть якісь витяжки з трав або еліксири. Він відповів, що треба спробувати. І ми домовилися про зустріч. Тим більше, що проблеми зі здоров'ям почалися і у моїх дітей.

На першій презентації нам надали інформацію про продукцію, про компанію. Наша перша покупка була шампунь «Бурштинова» і прайс-лист. Прийшовши додому за звичкою підприємця почали з перегляду цін. І побачили, що тут можна заробляти, тому що ціна продукції була настільки доступна, що цю продукцію могли купити і студенти, і пенсіонери. Крім того, що після застосування шампуню, ми побачили зміни вже на третій день. І тоді вирішили всією сім'єю пройти діагностику і пройти курс оздоровлення.

Побачивши зміни в нашому здоров'ї в кращу сторону, ми почали пропонувати продукцію своїм знайомим. Але остаточне рішення, займатися мережевим бізнесом, прийняли тільки через рік, коли поїхали в січні місяці на святкування 10-ї річниці компанії «Нове Життя» в м. Київ. Коли ми побачили, що на сцену виходять прості люди - вчителі, шахтарі, бухгалтера, а деякі були навіть зовсім безробітні і розповідали своїі сторії успіху і яких результатів вони домоглися, прийшовши в компанію «Нове Життя» - подумали, а чим відрізняємося ми від них. І вже в жовтн,і на черговий бізнес-форум, приїхали в статусі Діамантового Директора.

На сьогоднішній день, незважаючи на те, що у нас є бізнес і на західній Україні - а це і магазини, кафе, готель, а також бізнес в м. Полтаві, наша сім'я вирішила для себе - повністю присвятити своє життя компанії «Нове Життя».

Ще перед новим роком ми закрили свій продуктовий магазин на ремонт і здали його в оренду. Кафе перевели в режим замовлень. Бізнес на заході України передали сестрі дружини, яка була дуже здивована нашим вчинком. Таким чином, ми, повністю хочемо відійти від традиційного бізнесу і повністю зайнятися мережевим бізнесом.

І різницю між традиційним і мережевим бізнесом відчули на собі.

Що бачили в традиційному бізнесі? (хочу повторитися)

- конкуренція;

- недоспані ночі;

- перевірки контролюючих органів;

- нервовові зриви.

І як наслідок втрата здоров'я. (Здоров'я не купиш ні за які гроші)

Що побачили в мережевому бізнесі?

- Поліпшення свого здоров'я;

- Знайшли нових друзів-однодумців;

- Більше почали відпочивати, подорожувати, з'явилося більше вільного часу;

- Наші мрії почали збуватися.

При цьому всьому у фінансовому питанні нічого не втратили, навіть навпаки - побачили, що в мережевому бізнесі обмежень в заробітку немає. Все залежить тільки від тебе.

І коли нас запитують наші знайомі підприємці, як ваші справи в бізнесі, відповідаємо - у нас все ОК. Вони дуже дивуються - як таке може бути в наш час, в нашій країні і процвітає бізнес? А все дуже просто - ми займаємося мережевим бізнесом. Хтось із них бажає нам удачі і далі йде своїм шляхом, а хтось, повіривши нам, приєднався до нас і починає свою підприємницьку діяльністю в мережевому бізнесі.

Хочу подякувати своїм спонсорам Курінним Тетяні Василівні та Анатолію Євгеновичу.

Ще раз хочу подякувати нашим лідерам - Майстрам своєї справи Моргун Володимиру Григоровичу і Моргун Ганні Геннадіївні за те, що вони своїм прикладом показують нам, як можна змінити своє життя на краще.

Також хочу подякувати засновникам нашої компанії Базарним Миколі Борисовичу і Любові Романівні за такий прекрасний проект, як компанія Клубна Система "Нове Життя".

НОВЕ ЖИТТЯ - ЦЕ ТВОЄ ЖИТТЯ!