• |

Косарева Анна та Косарев Андрій

Прийшла пора розповісти вам свою історію. Перш за все, і незважаючи ні на що, я щиро вдячна своїм батькам за життя.

Народилася я у чудовому куточку української землі, милій серцю Житомирщині. Зростала у великій дружній родині колгоспників.

Школа, заміжжя, народження двох синів, технікум, робота на Київському заводі Більшовик, потім в міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації, а згодом в університеті економіки та права Крок. Всюди де я працювала мені зустрічалися хороші вчителі, мудрі керівники.

Сердечно дякую всім за досвід, за випробовування, за уроки життя. Я чесно і віддано працювала, але заробітна плата мене не задовольняла.

Серце огортає смуток, що за біганиною в пошуку підробітків не вистачало дорогоцінного часу на спілкування з дітьми. А час невблаганно минав… Не вистачало коштів на якісне життя, здоров’я погіршувалося, сім’я зростала. Я постійно перебувала в пошуку гідного доходу.

В моєму житті були різні компанії, і зарубіжні в тому числі, але обіцяних винагород я не отримувала. Суцільне розчарування. Дуже хотілося змін на краще.

Аж раптом у травні 2016 р. дарунок долі, синок Віктор знайомить з Міжнародною Громадською Організацією Клубна Система «Нове Життя». А згодом дуже детально, в дивовижний спосіб народилася співпраця з молодим, красивим подружжям Бойко Павлом Петровичем та Анною Леонідівною. Ці молоді люди зачарували мене своєю простотою і щирістю, я побачила справжніх професіоналів. Знаєте їм вдалося змінити мої погляди на життя та думки…

Ця працьовита, життєрадісна, дружня родина - Потрійні Діамантові Директори, мої дорогі спонсори, Павло Петрович та Анна Леонідівна, не жаліючи ні часу, ні здоров’я навчали мене всім премудростям і тонкощам нової справи.

Унікальна продукція компанії дала позитивний результат по здоров’ю мені та моїм близьким. А регіональний семінар наших наставників Саленко Наталії Миколаївни та Володимира Олександровича в м. Черкасах – довершив справу. Поштовхом до роботи взяли верх нереалізовані мрії.

А потім серпень 2016 р. Пішов із життя мій синок Вітя…. Я не знаю, щоб було б зі мною якби не компанія «Нове Життя».

Неоціненна роль моїх спонсорів сім’ї Бойко, наставників родини Саленко, а також сім'ї Тригуб і Короп. І це диво, яке заснували Микола Борисович та Любов Романівна Базарні. Доземно вклоняюсь Вам дорогі мої за людяність, за професіоналізм, за відданість, за можливість для всіх.

Ви повернули нам життя, згуртували сім’ю. Дякую старшому сину Андрюші за підтримку та співпрацю. Першим і самим активним партнером стала моя сестричка Чижевська Ніна Броніславівна. А надалі, як за маркетинг планом: друзі, сусіди, невістка, сваха, кума… В моїй команді з’явилась дуже прекрасна людина, працьовита, завзята, віддана справі, грамотна, бухгалтер від Бога, майстер своєї справи Білоус Тамара. І так народилась могутня, красива команда. Дякую щиро вам всім за довіру та працю.

Компанія «Нове Життя» - це компанія нового покоління, нових відносин, нових можливостей. Ми, команда Діамантових Директорів Анна та Андрій Косареві, продовжуємо набирати у свій проект амбітних, розумних, ділових, відповідальних бізнес партнерів, котрим потрібні щасливі і багаті сім’ї, здоров’я, молодість, довголіття… Йдемо разом до вершин. Нове Життя - це моє життя! Нове Життя - це ваше життя!

*Todas las historias de éxito son revisiones individuales de nuestros socios. El éxito de su negocio con New Life depende de usted.

Hacerse un partner

Regístrate ahora
Registración