• |EUR

Федорак Тетяна та Федорак Віталій

Віталій народився і виріс в сім'ї робочих в Івано-Франківську. Після школи закінчив меблеве училище. Після армії пішов працювати на завод обмотувальником. За часів перестройки завод закрили і Віталій влаштувався менеджером в меблевий магазин. Потім довгий час працював комірником. А зараз взяв повністю на себе обслуговування інформаційного центру "Лідер-Груп "КС "Нове Життя" в Івано-Франківську.

Тетяна народилась в с. Григорів на Тернопільщині, батько працював трактористом, а мама - бухгалтером. По закінченню школи на відмінно в 1984 р. поступила в Чортківське медичне училище. 3 роки навчання і знову диплом з відзнакою. Працювати почала з 17 років медсестрою на Рівненщині. В 1989 переїхала в Івано-Франківськ і влаштувалась хірургічною медсестрою в 2-у міську лікарню. Дуже хотілось бути лікарем, проте знала, що батьки не зможуть допомогти вивчити її. Тому без їх згоди прийняла рішення самостійно поступати в Івано-Франківський державний медичний інститут і одночасно працювати. Протягом довгих 9-и років навчання на денній формі, працювала медсестрою нефрологічного відділення обласної лікарні в вихідні і в нічні чергування.

Від посади завідувача Тетяна Василівна відмовилась, тому, що почала співпрацювати з європейською мережевою компанією. Але досвід показав, що тут їй, як лікарю, не можливо заробляти стабільні гроші, хоча віддано і багато працювала. На лікарських статтях та виступах Тетяни Василівни заробляли всі, про те компанія це не оплачувала, хоча і потребувала її послуг. Згодом ентузіазм падав.

З 2012 року до "Нового Життя" в сім'ї Федорак був страшний період: померла мама Тетяни, а через місяць поховали батька Віталія. Як сказав знаменитий Харв Екер: "Кожний майстер починає з невдач", так і вони почали "Нове життя" 21 червня 2012 р. Перший місяць роботи липень – стартували Директорами, серпень – 1-й місяць Консультант-Директори, вересень – Керуючі Директори, листопад – 1-й місяць Діамантові Директори! В 2013 рік ввійшли Діамантовими Директорами з великою, успішною командою!

Наша співпраця з "Новим Життям" принесла нам не тільки швидкий успіх в бізнесі, а і укріпила наші сімейні стосунки. В вересні 2012 ми побували в паломницькій поїздці на Святу Землю в Ізраїлі, яка збагатила нас духовно.

Ми щиро дякуємо перш за все своєму безпосередньому спонсору Луцан Олені Миколаївні за те, що вона згадала про мене і першій дала інформацію про нашу чудову компанію! Також велика подяка вищому спонсору Діамантовому Директору Саленко Наталії Миколаївні!

Особливу вдячність ми виражаємо вищому спонсору Діамантовому Директору Луценко Зоряні Миколаївні – саме від неї ми і наші перші люди почули про можливості "Нового Життя", за тісну співпрацю з нами і з нашими партнерами, за її терпіння і неоціниму допомогу!

Безмірна подяка переповнює наші серця до вищого спонсора Діамантового Директора Асанової Зєри Сер'янівни за те, що привезла в Івано-Франківськ "Нове Життя", за її високий професіоналізм, за чітку систему роботи та безцінні знання.

Ніяких слів не стане, щоб виразити подяку команді всіх вищих спонсорів Подвійному Діамантовому Директору Бондаренко Ірині Іванівні, Потрійним Діамантовим Директорам подружжю Моргун Ганні та Володимиру, і звичайно ж засновникам компанії сім'ї Базарним Миколі Борисовичу та Любові Романівні! Величезне дякуємо!

Також безмежна подяка нашій дружній та надійній команді! Ви у нас найкращі!

Бажаємо всім бути щасливими кожен день, жити в достатку, гармонії, мирі і любові!!!

*All success stories are individual reviews of our partners. Your business success with New Life is up to you.

Become a partner

Register now
Registration