Сахно Людмила Василівна та Петро Анатолійович

p>Я познайомилась з КС «Нове Життя» влітку 2015 року. Привела мене в цю компанію дуже хороша, духовна людина Кириченко Світлана Дмитрівна, якій я дуже вдячна.

Спочатку мій чоловік говорив, що нехай це буде мій бізнес, але коли потрібно було відкривати офіс, він мені допоміг і приєднався до мого контракту. На сьогодні це вже наш бізнес. Я дуже вдячна своєму коханому за підтримку, мужність і любов. Зростання по статусах відбулося завдяки спільним зусиллям. І це можливо будь-кому, тому що в минулому я - соціальний працівник, освіта повна середня, професія - кухар з червоним дипломом. Чоловік бізнесмен, який за своє життя поміняв багато профілів різного бізнесу. При цьому гроші в нас були, але вільного часу і здоров’я - ні.

У нас завжди була мрія збудувати бізнес, щоб не самому працювати, а командою. І ця мрія здійснилась в КС «Нове Життя». На цей час у нас велика команда по всій Україні, а також за її межами, наших прекрасних партнерів, винуватців нашого успіху, яких ми дуже любимо.Також ми маємо гарні прибутки, здоров’я, багато цікавих подорожей, нові знайомства.

Эта статья была опубликована в .